PS VİTA OYUN YARDIM

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita VPK Oyun İndir kategorisinde sarrrrpy tarafından oluşturulan PS VİTA OYUN YARDIM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 685 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita VPK Oyun İndir
Konu Başlığı PS VİTA OYUN YARDIM
Konbuyu başlatan sarrrrpy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aytug25

sarrrrpy

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 18, 2019
6
0
1
Arkadaşlar herkese merhaba,

Bir sıkıntım var vitamı yeni kırdırdım gecen gün ninja gaiden indirip attım vpk dosyası seklindeydi direk vitaya atıp shellden kurdum sıkıntısız.
Fakat sorun şu ;
forumda bazı oyunlar var vpk şeklinde değil, indirdiğim batman var bir sürü dosya var icinde atıyorum cihaza kurulacak birşey yok vpk seklinde degil. Bunun çözümü nedir? yanlış yeremi atıyorum

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

portagas

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2011
408
1,347
93
26
Dostum mai dump ve nonpdrm yükleme yöntemlerini internetten araştır.
İndirdiğin oyunda zaten belirtilir mai dump yada nonpdrm olduğu.
Mai dump oyunlar mai dump tool ile yuklenir.
Nonpdrm oyunlar biraz karışık görünse de videoları izleyerek halledebilirsin.

sarrrrpy

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 18, 2019
6
0
1
Dostum mai dump ve nonpdrm yükleme yöntemlerini internetten araştır.
İndirdiğin oyunda zaten belirtilir mai dump yada nonpdrm olduğu.
Mai dump oyunlar mai dump tool ile yuklenir.
Nonpdrm oyunlar biraz karışık görünse de videoları izleyerek halledebilirsin.

Dostum teşekkür ederim fakat bu konulara çok yabancıyım bir örnek versem sana mesela, sitede batman arkham origins black gate var indirdim hakonun eklediği oyun
resimdeki gibi dosya formatı bu format şekli nasıl yükleniyor söylersen cok sevinirim dostum.

Ekli dosyalar

aytug25

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 11, 2010
78
187
33
34
Dostum öncelikle keşke kırma işlemini kendin yapsaydın, çok basit bir işlem.
İkinci olarak vpk ve maidump oyunlar artık eskidi, şu zamanda onları kullanmak için sebep yok bence, çünkü ikisinde de oyun dosyalarında oynama yapılıyor. Mesela oyunu oynarken oyundan çıkmadan konsolu uyku moduna aldın ve daha sonra oyuna devam ettiğinde büyük ihtimalle save almaz, ya da save dosyan bozulmuş olur. İkinci sıkıntı ise bu oyunlar ile online oynamak istersen ban riskin yüksek olur.
Nonpdrm ise orjinal şekildeki oyun dosyalarını kullanır. Nonpdrm plugini kurulu olmalıdır, bu şekilde oyundaki lisans koruması baypas edilir ve oyun çalışır.
Sana tavsiyem nonpdrm ref00d gibi gerekli pluginleri kur ve pkgj uygulamasını kur. Bu uygulama freeshop olarak düşünebilirsin, direk olarak oyunları konsol üzerinden indirip kurar ve bütün oyunlar nonpdrm formatındadır. Ayrıca bu programdan psp ve ps1 oyunlarını da indirebilirsin.
Sen dediklerime bir bak eğer yapamazsan beraber bakarız