Ps Vita Pc Bağlama Sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Teknik Destek kategorisinde shizofren1 tarafından oluşturulan Ps Vita Pc Bağlama Sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,395 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Teknik Destek
Konu Başlığı Ps Vita Pc Bağlama Sorunu
Konbuyu başlatan shizofren1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hurdaciiiaghh

shizofren1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 8, 2008
14
0
0
Merhaba
Ps Vitayı pc ye bağlamak istiyorum ve uygulamasınıda kurdum pc yüklenen uygulamaya tıklayınca hiç tıklamamış gibi açılmıyor ve dosyalara ulaşamıyorum sadece bilgisayarıma girince ps vita simgesi çıkıyor klasörü açınca içi boş resim yada müzik aktaramıyorum ve atamıyorum bunun sebebi nedir ? Pc ile ilgili olabilirmi ama sorun yok cihazın içinden bir ayar yapmak mı gerekiyor ?

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
828
23
18
42
japonya
dosyayi kurarken sana dosyalarin yerini gosteren bir tablo cikiyor..o tablodan yapacaksin....yani usb bellek gibi calismiyor..muzik-movie-muzik ve uygulamar icin ayri dosya cikiyor...pc den psvitaya gondermek istedigin seyi uygun olan dosyanin icine atacaksin ,ordan psvitaya
arti psvitadan baglanirken pc->psvita secenegini sececeksin

shizofren1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 8, 2008
14
0
0
bilgi verdiğin için yinede sağol kurcalarken buldum ilanı açtıkdan hemen sonra ilk başta biraz kafa şişirmişti (:)

hurdaciiiaghh

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 29, 2022
3
1
3
dosyayi kurarken sana dosyalarin yerini gosteren bir tablo cikiyor..o tablodan yapacaksin....yani usb bellek gibi calismiyor..muzik-movie-muzik ve uygulamar icin ayri dosya cikiyor...pc den psvitaya gondermek istedigin seyi uygun olan dosyanin icine atacaksin ,ordan psvitaya
arti psvitadan baglanirken pc->psvita secenegini sececeksin
hocam sizin dediğinizi anlamadım pek tablo falan çıkmadı karşıma hiç