Ps vita yeşil ışık yanıyor açılmıyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Teknik Destek kategorisinde berkmoon00 tarafından oluşturulan Ps vita yeşil ışık yanıyor açılmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 121 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Teknik Destek
Konu Başlığı Ps vita yeşil ışık yanıyor açılmıyor
Konbuyu başlatan berkmoon00
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan OqDaYy

berkmoon00

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 11, 2024
7
3
3
Ps vitayı sıfırladım bida açılmadı yeşil ışık yanıyor ekran gelmiyor hiçbir sekilde güvenli moda girmiyor ne yaptiysam açılmadı, güvenli moda girip sıfrlamayi denedim açılmıyor, açma tuşuna bastigin zaman yeşil ışık yanıp kalıyor, neredeyse bütün yabancı siteleri gezdim oradakileri yaptim olmadi içini açıp bataryayı çıkarıp taktım açmayi öyle denedim yine olmadi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

OqDaYy

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2022
172
64
28
Ps vitayı sıfırladım bida açılmadı yeşil ışık yanıyor ekran gelmiyor hiçbir sekilde güvenli moda girmiyor ne yaptiysam açılmadı, güvenli moda girip sıfrlamayi denedim açılmıyor, açma tuşuna bastigin zaman yeşil ışık yanıp kalıyor, neredeyse bütün yabancı siteleri gezdim oradakileri yaptim olmadi içini açıp bataryayı çıkarıp taktım açmayi öyle denedim yine olmadi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Cihazin Sarjinin Dolu Oldugunu Varsayiyorum

-2 Dk power tuşuna tutmayı dene
-Power+ R butonu + home tuşuna bas 1-2 dk karşına recovery menüsü çıkacak oradan cihazı yeniden başlat de tamamdır.
Amcamin Oglunun Bu sekilde Arizasi Vardi Bu Yontemle Cözdük

bunlar da Olmuyorsa Board Arızalanmistir Yada Ekran Sorunu Olabilir Cihaz Garantiliyse Servis Yolu Gözüküyor.