PS2 açılıyor ama Toxicos Ekranında kalıyor

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS2 Teknik Servis kategorisinde ataman_74 tarafından oluşturulan PS2 açılıyor ama Toxicos Ekranında kalıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,063 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS2 Teknik Servis
Konu Başlığı PS2 açılıyor ama Toxicos Ekranında kalıyor
Konbuyu başlatan ataman_74
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ataman_74

ataman_74

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 9, 2019
9
0
1
Arkadaşlar selam;

Oğlumun hevesi vardı PS için ve bütçeden dolayı yeni bir ürün alamayacağım (arabanın masrafları-taşınma vs derken)

Eniştem memlekette seneler önce PS /internet cafe işletirken elinde kalan Ps2'lerden bir tanesini verdi.
En son başka kuzenim oynarken resimlerdeki hale gelmiş (fotolarda ortada olan şey tv nin kırılan ekranından dolayıdır. Oda ayrıca yapılacak)

Buna ne yapmamız gerekli. benim yapabileceğim bir şey var mı / direk hdd içine oyunların İso dosyasını atsam olur mu yoksa bu işlerin ticaretini yapan birisi var mı İstanbul/pendik-Maltepe taraflarında

Teşekkürler

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,099
113
MotherBoard
Cihazın içerisinde şuanda hard disk yok mu? Eger yoksa bir hard disk edinip oyunları hard diske yükleyip oynayabilirsiniz bu işlere hakim iseniz video vs atabilirim nasil yukleyeceginize dair.

ataman_74

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 9, 2019
9
0
1
HDD var ama sanırım içinde ufak kuzen birşeyler silmiş. . PS ile hiç haşır neşir değilim. Eniştemde seneler önce bu işi yaptığı için hatırlamıyor.

Masa üstü pc açılamıyor o nedenle HDD içinde ne var ne yok göremiyorum :(

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,455
5,099
113
MotherBoard
HDD var ama sanırım içinde ufak kuzen birşeyler silmiş. . PS ile hiç haşır neşir değilim. Eniştemde seneler önce bu işi yaptığı için hatırlamıyor.

Masa üstü pc açılamıyor o nedenle HDD içinde ne var ne yok göremiyorum :(
Hard diskinizi bana kargolarsanız,diski formatlar ve içine bendeki oyunlardan yükleyebilirim ücretsiz olarak.

ataman_74

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 9, 2019
9
0
1
Hard diskinizi bana kargolarsanız,diski formatlar ve içine bendeki oyunlardan yükleyebilirim ücretsiz olarak.
Nazik teklifiniz için teşekkür ederim. Şu an evide taşıyorum ve bir kaç gün ilgilenemeyeceğim. Siz yinede adresinizi iletin

TV'yide oğlan kırdı onuda servise yolladık akşam aldılar :)

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Fat kasadir %99 ıhtimal tolga soft programı ile içine oyun atılabilir harddisk 3.5 inç olduğundan ceviricide gereklidir iso formatında manüel olarak içinde iken yüklenemez oyun sileneceksede en sondan geriye doğru tek tek silinmeli yoksa çoğu oyunu açarken hata verecektir

ataman_74

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 9, 2019
9
0
1
Merhaba;

Üzerinden zaman geçmiş ama sorunu bulduk çözdük . Network adaptör ten HDD çıkmış. Yerine oturtunca sorun çözüldü.

Oyun oynanmaya başladı ama oyunları değiştirmeye çalışırken HDD yi sildim komple. Yükleyemiyorum ve Anadolu yakası yükleyecek birisi var mıdır ?