PS2 Ps2 çalışmıyor yardım

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS2 Teknik Servis kategorisinde Denizcank tarafından oluşturulan Ps2 çalışmıyor yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 273 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS2 Teknik Servis
Konu Başlığı Ps2 çalışmıyor yardım
Konbuyu başlatan Denizcank
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yavuzcakar

Denizcank

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2022
3
0
1
Arkadaşlar 2.el ps2 fat aldım flash ile oyun oynuyorum ama lens motoru bozuktu bende netteki videolardan gaza gelip açtım motor olana kadar Çalıştırıp kapattım sonra yaparken güç flexi yıprandı ve açılmamaya başladı bende Flex bozulmuştur diye aynısını aldım cihaza taktım ama çalışmadı daha 1 kere oynadım cihaza güç gidiyor kontrol kalemi ile test ettim ne yapmam gerek lens çalışmasada olur modelim scph 50004

yavuzcakar

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2013
233
43
28
İstanbul
Siteye Git
Öncelikle geçmiş olsun.
Efendim, daha önce deneyiminiz olmayan konularda işlem yapmak her zaman risklidir.
Bu girişimlerin çoğu büyük tatsızlıklarla sonuçlanır.
Kontrol kalemi ile kontrol ettiniz ve elektrik geldiğini gördünüz.
Bu şu demek: "Prizden cihaza elektrik geliyor."
Aynı sonuca güç kablosunu sökerek de ulaşabilirsiniz.
Güç kablosunu cihazdan sökünüz ve güç kablosunun uçlarını kontrol ettiniz, güç olduğunu görürsünüz.
Yaptığınız her iki işlem de güç kablosunun salam olduğunu gösterir, fazlasını değil.
Önemli olan o gücün doğru olanlarda, doğru yerlere ulaşması gerektiği gibi ulaşıp ulaşmadığıdır.
Size önerim bir teknik servisten destek almanızdır.
Video izlerken bozduğunuz bir cihazı, forumlardan edindiğiniz bilgilerle tamir edemezsiniz.
İyi forumlar.