Ps2 Emulatörü Memory Card Manager (Save Editleme Save Ekleme Save Çıkartma )

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,038
69
0
39
Link yenilenmiştir sayın arkadaşlar. .Dll hatası veriyordu eksik dll dosyasını tamamlayıp ve çalıştığına emin olduktan sonra linki yeniledim.

Sakura

Neo-Cps !
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
507
8
0
Adamsın Refleton daha önce hata yüzünden kullanamamıştım.Tşk...

snakessss

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 18, 2012
4
0
0
merhaba ben pal ntsc uyumuna dikkat ederek verdiğiniz siteden (gamefaqs.som indirdim) ancak memory carda yüklediğimde hiç bir profil yüklenmdedi örneğim mk deceptin da bütün karakterler açık olması gerekiyordu ancak oyunda giçbir profil yoktur ps2 save builder ile uzantıları değiştirdim gene olmadı

djtarkan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2013
4
0
0
hakakaten kardeşim süpersin böyle kolay ps2 save programı olmaz on numrasın baş tacısın allah razı olsun kardeşim senden artık save değiştirmek bile sorun deil benim için yüzdeyüz çalışıyor herkese tavsiye ederim :):eek:kk::eek:kk::eek:kk::eek:kk::eek:kk::eek:kk:
ilk rep benden gelsin :)

********-- Post added at 15:05 ********-- Previous post was at 15:04 ********--

emeğine sağlık refletor kardeş süper program +rep

redvelvet

Xbox 360
Super Moderatör
May 22, 2008
1,887
246
0
hakakaten kardeşim süpersin böyle kolay ps2 save programı olmaz on numrasın baş tacısın allah razı olsun kardeşim senden artık save değiştirmek bile sorun deil benim için yüzdeyüz çalışıyor herkese tavsiye ederim :):eek:kk::eek:kk::eek:kk::eek:kk::eek:kk::eek:kk:
ilk rep benden gelsin :)

********-- Post added at 15:05 ********-- Previous post was at 15:04 ********--

emeğine sağlık refletor kardeş süper program +rep
Dur ben şu yazının SSni alıp Tarkana göndereyim, hani oyun oynamıyordun diye :happy0192: :happy0192: :happy0192: