PS2 İçin Kablosuz Kol Tavsiyesi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS2 Teknik Servis kategorisinde coolone tarafından oluşturulan PS2 İçin Kablosuz Kol Tavsiyesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,982 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS2 Teknik Servis
Konu Başlığı PS2 İçin Kablosuz Kol Tavsiyesi
Konbuyu başlatan coolone
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kurt26

coolone

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 24, 2008
5
0
0
43
PS2 için LOGITECH CORDLESS ACTION CONTROLLER PS2 GAMEPAD terimli bir kol var ama kullanan var mı?
nerden alınır nerde satılır bilen varsa ?.. başka kablosuz kol tavsiyeleri de olabilir.

Perry the Platypus

Ornitorenk Perry
Kayıt Üyemiz
Nis 21, 2011
262
4
0
Sna bu sitedekini öneririm gerçekten görüntüsü çok hoş tabi sen sevmezsen o ayrı :superman:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
Bende Logitech marka var.Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum.Maşallah taş gibi:caki:

aziz_peder_71

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 28, 2009
206
12
18
bende de dediğinden var ama aynısı deil sanırsam çok da güzeldi yani oynadığım sıralar tavsiyemdir insanı ps3 oynar hissi verdiriyor meret al ;)

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Hiç birini tafsiye etmem orjinal kol gibisi yok, ben PC de bile PS2'nin orjinal kolunu kullanıyorum.
Çektimi, çekmedimi pil derdi falan hiç çekilmez.

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
Hiç birini tafsiye etmem orjinal kol gibisi yok, ben PC de bile PS2'nin orjinal kolunu kullanıyorum.
Çektimi, çekmedimi pil derdi falan hiç çekilmez.
Tabikide abicim:alkis:Ben Hem orjinal PS2 kolunu hemde konuyada yazzdığım Logitech marka kablosuz kolu hem Pc de hemde P3 te sorunsuzca oynayabiliyorum:caki: