PS3 3.55 ' e dönerken Siyah Ekran Hatası ! (Yardım)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde ForceHawk_7z tarafından oluşturulan PS3 3.55 ' e dönerken Siyah Ekran Hatası ! (Yardım) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,814 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PS3 3.55 ' e dönerken Siyah Ekran Hatası ! (Yardım)
Konbuyu başlatan ForceHawk_7z
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan desperado

ForceHawk_7z

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 19, 2010
240
393
63
Siteye Git
Merhabalar konu yeri yanlış olabilir belki kusura bakmayın lütfen.

Ben 4.53 CFW'den 3.55 ' e dönüş yapacaktım recovery mod/Sytem Update' den ''Rogero 3.55 Downgrader'' Yükledim. İşlem bitti fakat siyah ekranda kaldı ps3. 5-10 dk bekledim fakat değişiklik yok kapatıp açtığımda ise yine siyah ekranda kalıyor.(Herhangi bir sarı ışık hatası almadım.320 GB Slim) Recovery Mod da rebuild database yaptığımda ise karşıma ''the hard disk cannot be accessed'' yazısı çıkıyor.

Yardımcı olabilir misiniz rica etsem ?

desperado

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2010
475
160
43
Siteye Git
Merhabalar konu yeri yanlış olabilir belki kusura bakmayın lütfen.

Ben 4.53 CFW'den 3.55 ' e dönüş yapacaktım recovery mod/Sytem Update' den ''Rogero 3.55 Downgrader'' Yükledim. İşlem bitti fakat siyah ekranda kaldı ps3. 5-10 dk bekledim fakat değişiklik yok kapatıp açtığımda ise yine siyah ekranda kalıyor.(Herhangi bir sarı ışık hatası almadım.320 GB Slim) Recovery Mod da rebuild database yaptığımda ise karşıma ''the hard disk cannot be accessed'' yazısı çıkıyor.

Yardımcı olabilir misiniz rica etsem ?
o hatayı alman normal çünkü sistem bozulmuş tamamıyla. tekrar yüklemeni öneririm. yada hdd yi sök bilgisayara bağla fat32 yada ntfse formatlayıp tekrar ps3e tak. sonra rogero 9.99 yazılımı tekrar yükle. düzelir.

ForceHawk_7z

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 19, 2010
240
393
63
Siteye Git
o hatayı alman normal çünkü sistem bozulmuş tamamıyla. tekrar yüklemeni öneririm. yada hdd yi sök bilgisayara bağla fat32 yada ntfse formatlayıp tekrar ps3e tak. sonra rogero 9.99 yazılımı tekrar yükle. düzelir.
Tekrar yükle derken biraz araştırdım recovery moddayken 5. seçenekten mi oluyor o ? Bir de içindeki oyunlar vs. gidecek mi ?

desperado

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2010
475
160
43
Siteye Git
[MENTION=71968]ForceHawk_7z[/MENTION] mecbur kalıp dediğim işlemi yaparsan oyunlar gider. lakin başka alternatifin yok gibi.

ForceHawk_7z

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 19, 2010
240
393
63
Siteye Git
galiba. birde tunanın cfw sini yüklemeyi dene. çalışırsa ondan sonra dehash yaparsın. tunanın cfw si:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Menüye giremiyorum Recovery/ system update 'den bi deniyeyim o zaman. Yalnız ''Rogero 3.55 Downgrader'' yüklemiştim bişey olur mu ?