MCTUNA PS3 PS3 3000 Serisi Kırma Yapıyoruz Gerçek Kırma 100'lerce Oyun

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PLAY STATİON 3 ALIŞ VERİŞ kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3 3000 Serisi Kırma Yapıyoruz Gerçek Kırma 100'lerce Oyun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,674 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PLAY STATİON 3 ALIŞ VERİŞ
Konu Başlığı PS3 3000 Serisi Kırma Yapıyoruz Gerçek Kırma 100'lerce Oyun
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lovemi

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,338
21,425
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git

İLETİŞİM ve Adres Bilgilerimiz

MCTUNA - 0553-618-70-70

Adres: Perpa Ticaret Merkezi 13.Kat Mavi Avlu B Blok No:2391 Okmeydanı Şişli İstanbul

Metrobüs durağı olarak Perpa - Darulaceze

Türkiyenin her yerinden kargo ile bize konsollarınızı gönderebilirsiniz,konsolunuz bize ulaşır gerekli işlemleri yaptıktan sonra size aynı şekilde kargo ile gönderim yapıyoruz

İŞLEM SÜRESİ 2-3 SAAT ARASIDIR

Merhaba değerli PS3 konsolu kullanıcıları

PS3 3000 serisi bütün PS3 modellerini gerçekçi olarak kırıyoruz, evet yanlış duymadınız gerçekçi olarak kırıyoruz

Bu sistemi ilk olarak biz MCTUNA güvencesi ile yapmaktayız

3000 serisini konsol şu şekilde anlaşılır, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi konsolunuzun altında belirtilmiş CECH kodu ve Date Code ibarelerinden görebilirsiniz

BU DATE CODE'LERİN HİÇ BİR ÖNEMİ YOKTUR İŞLEMİ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRİZ

Gerçekçi kırma ne demek diye soracak olursanız şu şekilde ifade edebilirim

Bütün PS3 oyunlarını oynayabilirsiniz kısıtlama yoktur

PS2 oyunlarını oynayabilirsiniz

PS1 oyunlarını oynayabilirsiniz

PSP remastered oyunlarını oynayabilirsiniz

Şuan piyasada yaygın olan Klonlama sistemi ile karıştırmayınız klonlama sistemi ile uzaktan yakından alakası yoktur

Multimanlı sistemle alakası yoktur multimanlı sistemden çok çok daha iyi bir sistemdir,fakat isteyen müşterilemize multimanlı sistemde yapmaktayız

İstediğiniz oyunu istediğiniz vakit yüklebilirsiniz,bize veya bir başka oyun yükleyen birine gitmenize gerek yoktur

İstediğiniz oyunu istediğiniz zaman silebilirsiniz

Yeni bir oyun yüklemek istediğinizde diğer hiç bir oyununuz silinmez

Oyunlarınızı online olarak oynayabilirsiniz

İşlemi yaptırmak isteyen arkadaşlarımız telefon numaramdan bana ulaşabilirler veya whatsapp tan bana yazabilirler

Son düzenleme:

adestim

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2010
288
69
28
37
Çok güzel haber.İlerleyen zamanlarda belki daha detaylı bir anlatım yaparsın umarım :)

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
80
9
8
Kayseri
Bu sistemin klonlanma ihtimali varmıdır mctuna @mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,338
21,425
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
multiman değil arkadaşım hfw denilen sistemi yapıcak tuna bey. Yani oyunları makinanıza yapıcak olduğu işlemle pkg formatında yükleyicek olay bu. multiman 3000 ve 4000 serilerinde şimdilik çalışmıyor.
Ben bu mesaja cevap vermeyi unutmuşum :)

Ben pkg oyun yüklemesi yapmıyorum bu konuda sistemide sadece makineyi yaptıran müşterilerimize anlatıyorum ☺

espiyano

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 5, 2019
58
15
8
hfw degil klon degil multiman degil.Ne o zaman.Biraz bilgi versenizde anlasak neyin ne oldugunu.?