PS3 HAN OFW PS3 4.84 Exploit-Tüm Orjinal Cihazlara HAN Yükleyin

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 OFW HAN kategorisinde hazretidentist tarafından oluşturulan PS3 4.84 Exploit-Tüm Orjinal Cihazlara HAN Yükleyin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 32,271 kez görüntülenmiş, 345 yorum ve 160 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 OFW HAN
Konu Başlığı PS3 4.84 Exploit-Tüm Orjinal Cihazlara HAN Yükleyin
Konbuyu başlatan hazretidentist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bemre

sencer06

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 22, 2019
13
0
1
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

(pkg mevcut + pkg olmayanları çevirebilirsiniz)

Elimdekiler bunlar. Hepsinin içeriğinde pkg oyunlar mevcut. Lütfen dikkat edin. İndirirken. Olmayan oyunları da indirip çevirebilirsiniz.
Teşekkürler

gunofpower

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 27, 2009
70
7
8
34
3.55 için bunu bekmelene gerek yoktu ☺ Forumda bulunan 4.84 cfwlerden birini yükleyebilirsin :)
yok tuna abi zaten makinada cfw vardı hatta sana yükletmeye perpaya gelmiştim, sonrasında oynayacak pek oyun yok diye kaldırmıştım, pc-ps4 var suan tekrardan ps3 çıkarma zamanı gelmiş demek istedim :D