PS3 CFW + APPS Ps3 Bölge Sınırlandırılması

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Hack ve Firmware kategorisinde Catchulater tarafından oluşturulan Ps3 Bölge Sınırlandırılması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 108 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Hack ve Firmware
Konu Başlığı Ps3 Bölge Sınırlandırılması
Konbuyu başlatan Catchulater
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan W4D3

Catchulater

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 11, 2020
3
0
1
Ps3ümü 4.86ya sen enabler spooferı ile geçirdim. Sistem ayarlarında 4.86 oldu evet ama yeniden başladıktan sonra ne sen enabler tekrar açılıyor ne multiman hiçbir şey. Şuana kadar tüm güncellemelerimi spoofer ile yaptım ama ilk kez "Bu uygulama bölge sınırlandırılması nedeni ile başlatılamıyor" (This software cannot be started due to region restrictions) Nasıl çözecem bunu ?
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Biri yardımcı olsun lütfen. Hangi updatei indirirsem indireyim ps3 sisteminde VERİ BOZUK hatası verdiği için spoofer ile hallediyordum güncellemeleri. İlk kez oluyor bu

Son düzenleme:

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
95
13
8
Paradise
Cihazınızda muhtemelen blurayda bir sorun var çünkü veri bozuk hatası alıyorum demişsiniz o yüzden güncelleme yapmak imkansız çünkü bozuk olmayan bir bluray takıp tamamlamak gerekir
Ps3 oyunları yada cdleri elinizde ise cihazı tamamem sıfırlayıp denenebilir çünkü zaten açılmıyor ayrıca öncesinde yapmadı iseniz spooferi silip tekrar install yapınız umarım düzelir kolay gelsin