PS3 CFW + APPS PS3 Control Fan Utility v4.84 Çıktı

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3 Control Fan Utility v4.84 Çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,953 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PS3 Control Fan Utility v4.84 Çıktı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan erollar

marowak

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 28, 2012
22
0
1
36
tempmon pkg uzantılı han varmı bilmiyorum.. istersen elimdekini paylaşabilirim. veya pıyasada vardır ararsan

tt203

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 13, 2014
74
7
8

PS3 konsolunuzda aşırı fan sesi mi var ? bu program ile fan devrini biraz olsun ayarlayabilirsiniz

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Açıklamaya katılmıyorum. Fan sesi azaltmak için kullanırsanız işlemci ya da gpuyu yakabilirsiniz.
Program aksine fan sesine aldırmadan işlemci ve gpuyu serin tutmak için kullanılmalı.
Hatta Ps3 ısındı kapatılacak hatasına da çözüm olur.

tkk24021992n

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2019
34
11
8
Açıklamaya katılmıyorum. Fan sesi azaltmak için kullanırsanız işlemci ya da gpuyu yakabilirsiniz.
Program aksine fan sesine aldırmadan işlemci ve gpuyu serin tutmak için kullanılmalı.
Hatta Ps3 ısındı kapatılacak hatasına da çözüm olur.
aynen bende bir fat kasa vardi eskiden bu program ile rsx ismelcisini serin tutmaya calisiyordum biraz ses olur ama ylod hatasini vermesin diye onlem almak iyidir degil mi :)

tt203

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 13, 2014
74
7
8
aynen bende bir fat kasa vardi eskiden bu program ile rsx ismelcisini serin tutmaya calisiyordum biraz ses olur ama ylod hatasini vermesin diye onlem almak iyidir degil mi :)
Fan sesi azaltilmak isteniyorsa cihaz havadar yerde çalışacak. Belli aralıklarla temizlenecek. Serin cihaz uzun ömürlü olur. ;)

tkk24021992n

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2019
34
11
8
Fan sesi azaltilmak isteniyorsa cihaz havadar yerde çalışacak. Belli aralıklarla temizlenecek. Serin cihaz uzun ömürlü olur. ;)
fani oyle bir ayar yapmistim rsx tam yukte 40 dereceydi ve cok serin calisiyordu cihaz ama sanki ucak kalkiyor gibi bir ses vardi bir kulaklik almistim ve sorunu cozdum :D :D o makine hic ylod gormedi 10 senelik ve hala calisiyor :)

tt203

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 13, 2014
74
7
8
Sen abartmissin bence biraz. 65 derece civarı iyidir benim fikrim. :)
Ben webman kullanıyorum. Kendi fan yönetimi var ve senin acmana gerek kalmiyo. Açılışta otomatik çalışıyo. Ayarı da basit işlemciyi 65 derecede tut diyosun sadece fanın ne kadar çalışacağını o belirliyo