ps3 e 2tb hdd

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde riyad47 tarafından oluşturulan ps3 e 2tb hdd başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,156 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı ps3 e 2tb hdd
Konbuyu başlatan riyad47
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan brasco

riyad47

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 21, 2012
81
5
8
slm arkadaslar ps3 e 2tb hdd taksam normal olarak calisirmi yoksa ara sira takilma gibi sorunlarla karsilasirmiyim cevaplar icin simdiden tesekkürler.

riyad47

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 21, 2012
81
5
8
mctuna @mctuna bey 2 tb hdd yi ps3 ün icine koydum olmadi uygun bir hdd koyun yaziyor
koymadan önce fat32yle formatlamistim nasil yapmamlazim?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,045
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
mctuna @mctuna bey 2 tb hdd yi ps3 ün icine koydum olmadi uygun bir hdd koyun yaziyor
koymadan önce fat32yle formatlamistim nasil yapmamlazim?
Hard diski montajını yaptığınızda yuvaya tam oturdumu ? çünkü 2tb hdd ler milim olarak biraz kalın olabiliyor,lütfen kontrol edin ve aldığınız hatanın resmini ekleyebilirseniz iyi olur

brasco

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2018
153
771
93
slm arkadaslar ps3 e 2tb hdd taksam normal olarak calisirmi yoksa ara sira takilma gibi sorunlarla karsilasirmiyim cevaplar icin simdiden tesekkürler.
Hard disk yuvaya tam oturmamış,
Oturmuş olsa dahi ps3 ler normalde dahili hafaza olarak 1.5tb kadar destekler yani içinde 1.5tb tan üstünü desteklemez fakat ps3 sistem yazıminda bir kac detayla oynayıp
içinde 2.5inc veya 3.5inc 8tb kadar takmak mümkün

2tb hard diskinizi harici kutu ile dışardan kullanmayı deneyin daha faydalı olacaktır