PS3 e cfw 4.75 yükledim oyunları açılmıyor

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde cagrisina tarafından oluşturulan PS3 e cfw 4.75 yükledim oyunları açılmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,542 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PS3 e cfw 4.75 yükledim oyunları açılmıyor
Konbuyu başlatan cagrisina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ndrcnr

cagrisina

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2014
9
0
0
arkadaşlar ilk önce 4.75 e güncelledim yeni oyunlar açıldı tamam ama sonra eski oyunlar yani sürümü 4.75 ten düşük olan oyunların açıllmadığını gördüm bunun için konu açtım onu eski oyuları üzerine gel kareye bas aşağıdaki perrmisson yap dedi ben yaptım hiç bir şey olmadı hatta 4.75 olan oyunlarda mutimanda şu hatayı vermeye başladı

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

:confusion::confusion::confusion::confusion:
[MENTION=90601]ndrcnr[/MENTION]

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,496
3,348
113
25
İzmir/Buca
arkadaşlar ilk önce 4.75 e güncelledim yeni oyunlar açıldı tamam ama sonra eski oyunlar yani sürümü 4.75 ten düşük olan oyunların açıllmadığını gördüm bunun için konu açtım onu eski oyuları üzerine gel kareye bas aşağıdaki perrmisson yap dedi ben yaptım hiç bir şey olmadı hatta 4.75 olan oyunlarda mutimanda şu hatayı vermeye başladı

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

:confusion::confusion::confusion::confusion:

[MENTION=90601]ndrcnr[/MENTION]
Ben sana resimdekini yap demedim dostum :) Resim nasıl oyun kopyalanacağını anlatıyor, ben sana en alttaki seçeneği yap dedim (permission)

Multimanı silip baştan yükle 4.76 multimanı. Acaba Multiman 4.76 BASE'yi mi yükledin yoksa 4.76 UPD'yi mi ?

cagrisina

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2014
9
0
0
Ben sana resimdekini yap demedim dostum :) Resim nasıl oyun kopyalanacağını anlatıyor, ben sana en alttaki seçeneği yap dedim (permission)

Multimanı silip baştan yükle 4.76 multimanı. Acaba Multiman 4.76 BASE'yi mi yükledin yoksa 4.76 UPD'yi mi ?
base galiba sen doğru linki verirmisin bide multimanı silince dahili hdd deki oyunlar silinmez dimi

cagrisina

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2014
9
0
0
usta çok sağol sildim yükledim oldu ama usb deki oyunlar BD miroru açarsan yine aynı hatayı veriyo kapatınca oyuna giriyor İnşaAllah sorun çıkartmaz

ndrcnr

Playstation Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,496
3,348
113
25
İzmir/Buca
usta çok sağol sildim yükledim oldu ama usb deki oyunlar BD miroru açarsan yine aynı hatayı veriyo kapatınca oyuna giriyor İnşaAllah sorun çıkartmaz
Oyunları açıyorsa sorun yoktur. BD-Mirror ekstra bir şey zaten, açılmayan oyunlarda kullanabilirsin onu.