PS3 e cfw 4.75 yükledim oyunları açılmıyor

cagrisina

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2014
10
0
0
arkadaşlar ilk önce 4.75 e güncelledim yeni oyunlar açıldı tamam ama sonra eski oyunlar yani sürümü 4.75 ten düşük olan oyunların açıllmadığını gördüm bunun için konu açtım onu eski oyuları üzerine gel kareye bas aşağıdaki perrmisson yap dedi ben yaptım hiç bir şey olmadı hatta 4.75 olan oyunlarda mutimanda şu hatayı vermeye başladı

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

:confusion::confusion::confusion::confusion:
[MENTION=90601]ndrcnr[/MENTION]

ndrcnr

PS3 Moderatörümüz
Moderatör
May 21, 2011
1,310
2,007
0
İzmir/Buca
arkadaşlar ilk önce 4.75 e güncelledim yeni oyunlar açıldı tamam ama sonra eski oyunlar yani sürümü 4.75 ten düşük olan oyunların açıllmadığını gördüm bunun için konu açtım onu eski oyuları üzerine gel kareye bas aşağıdaki perrmisson yap dedi ben yaptım hiç bir şey olmadı hatta 4.75 olan oyunlarda mutimanda şu hatayı vermeye başladı

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

:confusion::confusion::confusion::confusion:

[MENTION=90601]ndrcnr[/MENTION]
Ben sana resimdekini yap demedim dostum :) Resim nasıl oyun kopyalanacağını anlatıyor, ben sana en alttaki seçeneği yap dedim (permission)

Multimanı silip baştan yükle 4.76 multimanı. Acaba Multiman 4.76 BASE'yi mi yükledin yoksa 4.76 UPD'yi mi ?

cagrisina

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2014
10
0
0
Ben sana resimdekini yap demedim dostum :) Resim nasıl oyun kopyalanacağını anlatıyor, ben sana en alttaki seçeneği yap dedim (permission)

Multimanı silip baştan yükle 4.76 multimanı. Acaba Multiman 4.76 BASE'yi mi yükledin yoksa 4.76 UPD'yi mi ?
base galiba sen doğru linki verirmisin bide multimanı silince dahili hdd deki oyunlar silinmez dimi

cagrisina

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 27, 2014
10
0
0
usta çok sağol sildim yükledim oldu ama usb deki oyunlar BD miroru açarsan yine aynı hatayı veriyo kapatınca oyuna giriyor İnşaAllah sorun çıkartmaz