PS3 Emulatörü rpcs3 SVN r21

ozqur

PspBOY
Kayıt Üyemiz
Tem 8, 2009
374
0
16
23
Siteye Git
emuyla uğraşılmaz gerçekten tamam olsa iyi olurda gowu bir pcde oynamak var birde ps3te paylaşıma sözüm yok ama ps3te oynamak her zaman daha iyidir diye düşünüyorum :D

iphone4

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2011
34
0
0
36
Benim i7 -950 bunu parçalar inşallah gerçi ps3 var ama inanıyorumki emulatör düzgün ise ps3"ten daha
iyi grafik alırız logadan sonrası geliyor lakin işlemcilere optimize etmeleri bu emulatörün 1 yıl sürer bence pscx2 yapan ve fransız hackerlerden oluşan ve bir çırpıda ps2 konsolunu bize pc"de akıcı bir şekilde oynamamıza imkan tanıyan hackerler
yapmalı diyorum bu ps3 emulatörünü düşünsenize sırası ile i7 920.i7.930 ve i7.950 uyarlasalar bu emulatörü ps3 konsolunuzdan ps"de daha dehşet grafikler ve hız alırsınız inanın ps3 bazı oyunlarda artık yapımcıdanmı kaynaklanır bilemem deli fps ve frem düşmeleri yaşanıyorki bir örnek verim misal btf3 yapmcısı xbox 360 kullanıcılarına şu şekilde seslendi xbox360 konsolunuzda ışıklandırmalar daha iyi olucak diyor şunu şöle yorumlamam gerekirse evet ışıklandırmalar daha iyi olabilir i zaten tabanı dx xbox 360"ın yani bir pc ekran kartının direcx düşünün birde burada bir can alıcı nokta var lütfen ps3 kullanan arkadaşlar kızmasın demesi şu aynen söliyorum oyunu yapacak firma malaesef ps3 open"gl"den yoksun olduğu için ışıklandırmaları kısmak zorundayız diyor inanmayanlar hem merlinin kazanınaki ben inanmadm ama şu var bölüm sonu canavarına güveniyorum aynı yazı oradada var xbox 360"da malesef oyunların ışıklandırması doku kalitesi vs herşey daha iyi olabiliyor ama şimdilik yeni çıkacak ps3 ubdatesinde yani cpu 8 çekirdek açabilecek hacker xbox 360 duman etmeye geliyor yeni çıkaracağı xmb menu ve jailbrekle diyorum ama şunuda eklemek isterim ps3"te hayvan gibi cpu var bazı oyun yapımcıları hale kodlarını çözmüş değil xbox 360 tarafında ise meydan okuyabilecek ve oyunları daha akıcı daha dokulu antialiasing oynayabilceğiniz bir gpu var yani anlıcanız hani biz yeni ubdatemizle xbox 360 yerle bir edicez diyen hackerler acaba xbox 360"ın grafik işlemcisini yokmu saydılar bence yok saymışlar bu sözleri ile bakalım ileride ne olucak ama şu bir gerçekki
sadece bir ps3 kullanıcısı olrak şunu sölüyorum torrente nekadar baksam hep xbox 360 oyunu ile karşılaşıyorum yeni oyunlar ile ps3"te malesef eski oyunlar var şuan yeni oyunlar zaten diğer konsola çok kaliteli bir şekilde çıkıyor bence ps3 ya adım atıcak yada temelli kaybedecek bu cpu gpu savaşını sadece özetledim birazda kızdım aslında hackerler bu yazım ondandır nekadar bir ps3 sahibi olsamda xbox 360 yabana atlıcak bir cihaz değil deli grafik sunuyor ı7 950 ve gtx580 ekran kartı kullanıcısı olarak bunları sölüyorum
Bu arada kaynakta verim arkadaşlar siz karar verin emi.. yorumcuların sözleri aşşağıdadır
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

zafer79

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 5, 2011
1
0
0
27
Abi bizim bilgisayar da 6GB ram var deniyecem vallah. Çalışmazsa arkadaşın pcsinde deneriz onda 16GB ram var.Oda olmadı ps3 alırız.:tmzyn::samuray:

narutofan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 2, 2011
11
0
0
21
arkadaşlar Ps3 ün sistemi o kadar iyi değil abartmayalım şuan zaten emuyu 64 gb lık pcde gelse açamaz çünkü emu daha debug aşamasında