PS3 PS3 FAT KASA KIRMA SORUSU

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde kelaj tarafından oluşturulan PS3 FAT KASA KIRMA SORUSU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 421 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı PS3 FAT KASA KIRMA SORUSU
Konbuyu başlatan kelaj
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan W4D3

kelaj

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2014
25
1
3
Merhaba arkadaşlar. ikini el bir fat kasa aldım. seri kodu CECHJ04.
Makina tamamen orjinal. hiç kırdırılmamış. Sürümü 4.83.
Makinayı bizzat kendim usb ile nasıl kırabilriim onu araştırmaktayım. bununla ilgili pek çok makale var, forumda da var biliyorum ancak kafam çok karıştı. Kimisi bu makinaya bizzat kendin usb + internetle multiman yapamazsın yani kıramazsın diyor, kimisi önce downgrade etmen lazım diyor.Yani anlayacağınız kafam çok karıştı.

şimdi 2 sorum var

1-ben her hangi bir mağazaya götürmeden bizzat kendim bu cihazı kırabilir miyim?
2- cevap evet ise nasıl yapabilirim, daha sade bir şekilde bana yardımcı olabilecek biri var mı?

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,415
1,535
113
MotherBoard
1-Hayır kıramazsınız.Elinizde E3 Flasher isimli cihazdan olması lazım donanımsal müdahale edip cihazın flashlarını yeniden yazdırmanız lazım.Fazlasıyla riskli

2-
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Forumdan MCTUNA cihazınıza downgrade hizmeti verecektir.Kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

kelaj

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2014
25
1
3
Hadi ya hiç bi şekilde yazilimsal olarak kendim kiramaz miyim yani?

kelaj

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 6, 2014
25
1
3
peki hocam eyvallah. ben izmirde oturuyorum izmir çankayada iki yere sordum benim cihazı kırdırmak için birisi 150tl dedi, diğeri 90 tl dedi. kırma işleminin piyasası nedir bu fiyatlardan daha ucuza yapan yerler var mıdır?