Ps3 Harddisk sök-tak sonrası açılmıyor

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde espiyano tarafından oluşturulan Ps3 Harddisk sök-tak sonrası açılmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 91 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı Ps3 Harddisk sök-tak sonrası açılmıyor
Konbuyu başlatan espiyano
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan espiyano

espiyano

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 5, 2019
58
15
8
Arkadaşlar cihazıma han-hen ve multiman kurup kırma işlemi yaptım.Daha sonra birazda merakdan hdd söküp hız marka üretim vs tarih bilgileri varmı dye bakayım dedim.Sonra geri taktım hiçbişekilde açılmadı revovery menüye giriyorum yeniden yükleyin dyor.Yeniden yüklersem içinde dünya oyun var onlar silinecek.Windows a usb üzerinden de taktım belki oyun klasörünü kurtarırım dye malesef windows da görmedi (win7 kullanıyorum) İçindeki verileri kurtarmamın bi yolu varmı

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,043
8,958
113
Zonguldak
Siteye Git
Yazılım yükleyip deneyin sorununuz büyük ihtimalle düzelecektir. Yalnız dikkat etmeniz gereken yazılım yüklemeye çalıştığınızda harddiskinizi formatlamayı isteyebilir bu şekilde oluyorsa yükleme işlemine devam etmeyin, eğer devam edersenz bilgileriniz gider.

Harddiskinizi çıkartıp takıp tekrar bir deneyin.

espiyano

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 5, 2019
58
15
8
Hocam hdd söküp taktım bu soun çıktı.Malesef biçimlendirip yazılım yüklemeyi istedi bende mecburen kabul etdim.Yapacak bişey yok yeniden oyun attırıcaz.