PS4 Yardım Ps3 Harddiskimi Biçimlendirdim :( :( :(

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde oynade tarafından oluşturulan Ps3 Harddiskimi Biçimlendirdim :( :( :( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 485 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı Ps3 Harddiskimi Biçimlendirdim :( :( :(
Konbuyu başlatan oynade
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arrd34

oynade

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 20, 2017
5
0
1
Arkadaşlqr Öncelikle S.a İyi Forumlar
Elimde Ps3 Fat Var Ve Aleti Kadıköyde Kırdırmıştım
Geçenlerde Gta5 Oynarken Bölümün Tekinde Geçemedim Ve Sinirlendim Ve Harddiskini Çıkarıp Pc Bağlayıp Biçimlendirdim Bunu Tekrar Nasıl Eski Haline Getirebilirim ?

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,675
23,649
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Geçenlerde Gta5 Oynarken Bölümün Tekinde Geçemedim Ve Sinirlendim Ve Harddiskini Çıkarıp Pc Bağlayıp Biçimlendirdim Bunu Tekrar Nasıl Eski Haline Getirebilirim ?
Hard diski konsola takıp yeniden cfw ise cfw yüklemesi ofw ise ofw yüklemesi yapın fakat hard disk içerisindeki bütün oyunlarınız silinmiştir geri getiremezsiniz

oynade

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 20, 2017
5
0
1
Hard diski konsola takıp yeniden cfw ise cfw yüklemesi ofw ise ofw yüklemesi yapın fakat hard disk içerisindeki bütün oyunlarınız silinmiştir geri getiremezsiniz
Abi Yapiyorum 8002F281 Hatasi Veriyor
Bidaha Yapinca Diski Biçimlendiriyor Yarısında 8002F285 Hatası Veriyor

lovemi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2014
77
13
8
disporation mode falan yazıyormu yazıyorsa e 3 flasher olmadan düzen almaz güvenli moda aldıysan ama normal yanlışlıkla orjinale güncellediysen tekrar yazılımla kırılabilir bu işlemi güvenle yapmak isterseniz mctuna abi veya bana yollayabilirsiniz güvenli şekilde kırar ve oyun yükleriz ama e3 flasher işini mctuna abi yapıyor ben yazılımla kırma işlemi yapıyoruz

Arrd34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2017
80
7
8
Bolumu gecememenle harddiski bicimlendirmen arasindaki baglantiyi cozemedim bizim zamanimizda kolu kirarlardi bu yeni nesil rage bicimi olsa gerek.