PS3 HEN PS2 Oyunları Direk İSO ile Çalıştırın!

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forumun Çöp Kutusu kategorisinde konohali tarafından oluşturulan PS3 HEN PS2 Oyunları Direk İSO ile Çalıştırın! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forumun Çöp Kutusu
Konu Başlığı PS3 HEN PS2 Oyunları Direk İSO ile Çalıştırın!
Konbuyu başlatan konohali
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan espiyano

konohali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
83
26
18
25
arkadaşlar çok özür dilerim ps3 yoktu şimdi elime geçti denedim iso çalışmadı yada başka bir yöntemle çalışıyordur bilmiyorum çok özür dilerim hepinizden mctuna @mctuna konuyu silebilirsin abi

Son düzenleme:

Ceka16

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 27, 2019
14
4
3
Bende han 2.0.1 kurulu ama biraz açabilir misin hocam nasıl yapabiliriz PS2 oynamak istediğim bı kaç oyun var han obikuni üzerinden lisans yapmıştım ama açılmamıştı hiç biri

tkk24021992n

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2019
37
10
8
fix emu daha fazla anlantman gerek neyin nasil olucagini mesela ben cozemedim unsupported hatasi aliyorum managunz 1.35 ile yukledigimde

konohali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
83
26
18
25
arkadaşlar çok özür dilerim ps3 yoktu şimdi elime geçti denedim iso çalışmadı yada başka bir yöntemle çalışıyordur bilmiyorum çok özür dilerim hepinizden mctuna @mctuna konuyu silebilirsin abi

espiyano

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 5, 2019
58
15
8
Aynen denemedigin belli.Bende ne yaptim ettim calistiramadim.elimdeki iso yu

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
131
15
18
Merhaba ben yaptım da burdan almadım konuyu youtubdan baktım oyun actım tam ekran yapadım managun z kullandım multimanada ihtiyaç var.
iso direk açıyor. Sadece oyun küçük bir ekranda gösteriyor tam ekran yapamadım .

konohali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
83
26
18
25
Merhaba ben yaptım da burdan almadım konuyu youtubdan baktım oyun actım tam ekran yapadım managun z kullandım multimanada ihtiyaç var.
iso direk açıyor. Sadece oyun küçük bir ekranda gösteriyor tam ekran yapamadım .
isoyu nasıl açabildin ?

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
131
15
18
ps2 isoyun ps3 içine ps2ıso dosyasın atdım ve multimanı actım sonrasınta multiman ekranından retro seçenegğine geldim orda iso oyun gördüm açmadım tıklamadım multimandan cıkdım ve sonra mangun z açtım orda iso lar çıktı videodan 5.46 baslayanları yaptım acıldı.

ama tam ekran yapamadım onun çözüm arıyorum.

espiyano

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 5, 2019
58
15
8
ps2 isoyun ps3 içine ps2ıso dosyasın atdım ve multimanı actım sonrasınta multiman ekranından retro seçenegğine geldim orda iso oyun gördüm açmadım tıklamadım multimandan cıkdım ve sonra mangun z açtım orda iso lar çıktı videodan 5.46 baslayanları yaptım acıldı.

ama tam ekran yapamadım onun çözüm arıyorum.
Herşeyi yapıyorum.XMB ekranda disk i desteklenmeyen veri olarak görüyor acaba oyun bozukmu ? başka aklıma bişey gelmiyor herşeyi harfiyen yapıyorum