PS3 HAN OFW PS3 HEN PS2 Oyunları Oynama Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 OFW HAN kategorisinde konohali tarafından oluşturulan PS3 HEN PS2 Oyunları Oynama Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,520 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 OFW HAN
Konu Başlığı PS3 HEN PS2 Oyunları Oynama Rehberi
Konbuyu başlatan konohali
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan konohali

konohali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
122
36
28
30
Merhaba arkadaşlar ps3 hen 2.0.2 de nasıl ps2 oyunu oynanır anlatıyorum hemen
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

sonra ps2 launcher rebug pkg dosyasını indirin ve ps3 e kurun
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ondan sonra ps2 classic gui programını rardan çıkarıp ps2classics_gui programına girin
daha önce mortal kombatı kaydetmiştim dediğim gibi bin.enc dosyasını ps3 heni açıp multimana girip ps2isoya atıyoruz
webman mod güncelleyiciyi çalıştırın ve tekrar heni açın ve webman games ten ps2 bölümünde iso yu seçin seçtikten sonra ps2 launcher rebug programına girin işlem bu kadar

4 GB Tan büyük dosyaları atamıyorsanız

File Manager v1.35 ile usbyi ntfs ye biçimlendirip atınız maksimum 1 tb destekler
File manager linki

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tkk24021992n

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2019
34
11
8
programi indirdim isoyu ekledim encrypt tikladigimda evet basiyorum birsey olmuyor ?

Halletim sorun sonradan kendiliginden duzeldi rehber icin sagol

Not:bazi oyunlar calismiyor mesela gta vice city stories yukledikten sonra calistirdin mi konsol sanki fisten cekilmiscesine kapaniyor

Son düzenleme:

konohali

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 14, 2009
122
36
28
30
programi indirdim isoyu ekledim encrypt tikladigimda evet basiyorum birsey olmuyor ?

Halletim sorun sonradan kendiliginden duzeldi rehber icin sagol

Not:bazi oyunlar calismiyor mesela gta vice city stories yukledikten sonra calistirdin mi konsol sanki fisten cekilmiscesine kapaniyor
gta vice city stories şimdi denedim sorunsuz çalışıyor biyerde hata yapmışsındır yada iso hatalıdır ben coolromdan indirdim .bin.enc ye çevirdim ps2isoya attım çalıştı

tkk24021992n

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2019
34
11
8
gta vice city stories şimdi denedim sorunsuz çalışıyor biyerde hata yapmışsındır yada iso hatalıdır ben coolromdan indirdim .bin.enc ye çevirdim ps2isoya attım çalıştı
olabilir bende iki tane evet secenegi cikiyor belki orada birine hayir birinede evet demem lazim bilmiyorum ama yinede bir denerim tesekkur ederim

mpyemre

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 1, 2019
12
3
3
reactpsn e tıkladığımda siyah ekrana geçip ps3 ana ekranına geri dönüyor.
ps2iso ve classics launcher e tıkladığımda ise 80010006 hatası alıyorum.
han enabler açık. hen 2.0.2 kurulu.

qorsan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 17, 2008
111
8
18
reactpsn e tıkladığımda siyah ekrana geçip ps3 ana ekranına geri dönüyor.
ps2iso ve classics launcher e tıkladığımda ise 80010006 hatası alıyorum.
han enabler açık. hen 2.0.2 kurulu.
arkadaşım gibi bende bu hatayı almaktayım usta yok mu yardımcı olacak?

qorsan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 17, 2008
111
8
18
reactpsn handa hende çalışmaz lisans programı yükleyin çalışır
Dün akşam indirdim yükledim 5 saat sürdü ama değişen bişey olmadi once ki yukledigim ps2 oyunlari açılmadi lisans istedi ayrıca bugün dark storeden oyun indirdim o oyunda lisans istedi. Anlam veremedim 14000 dosya ne oldu