PS3 Hiçbir uygulama açılmıyor Siyah ekranda kalıyor.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde ynsmrksr tarafından oluşturulan PS3 Hiçbir uygulama açılmıyor Siyah ekranda kalıyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,839 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı PS3 Hiçbir uygulama açılmıyor Siyah ekranda kalıyor.
Konbuyu başlatan ynsmrksr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan saricoban

ynsmrksr

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 15, 2020
4
0
1
PS3 cihazımda hiçbir uygulama açılmıyor.Playstation store bile tıkladığımda siyah ekranda kalıyor.Sorunun çözümğnü bilen vasa yardımcı olabilir mi ? 1 haftadır çözüm arıyorum bulmadım. Lütfen yardım edin.

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
602
159
43
Merhaba cihaz kırıkmı multimanlimi yoksa orjınalmi. Cihaza uygulama günceleme vs yapıldımı dosyalara mudahale veya bir seçeneği kurcalama gibi Eğer oyun vs yoksa ps3 cihazda hızlı biçimlendirme veya sistem geri yükleme yapın.Tabi bilgiler vs sıfırlanacakdır.Öyle deneyin kontrol edin bakım multimanli ise multiman vs silinir.

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
602
159
43
PS3 CFW mi yoksa henlimi.Versiyon sürüm nedir. CFW ise kullandığınız CFW versiyon indirip yazılım kurar gibi tekrar kurun öyle deneyin.

ynsmrksr

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 15, 2020
4
0
1
Cfw li versiyon 4,86 . Kurdum çok kurdum fakat hala düzelmedi.

lovemi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2014
173
44
28
hdd değiştirip cfw rebug 4.86 kurup denermisiniz bide hdmı kablo değiştirip denerseniz

saricoban

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 10, 2011
112
2
18
47
aynı sorun bende de başladı. yüklediğim hiçbir şey açılmıyor,siyah ekranda kalıyor. siz sorunu çözdünüz mü?