ps3 ullra slim uncharted 3 acılmıyor

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde fbokanfb tarafından oluşturulan ps3 ullra slim uncharted 3 acılmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,539 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı ps3 ullra slim uncharted 3 acılmıyor
Konbuyu başlatan fbokanfb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arrd34

fbokanfb

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 7, 2009
15
1
3
ps3 alalı 6 ay oldu garantisi devam ediyor orjinal oyunlarla oynadım sadece 2 hafta önce uncharted 3 aldım 2 hafta sorunsuz oynadım oyun icinde takılmalar başladı gi gide artı simdi oyunu yüklüyor tam oyun başlama ekranında donup kalıyor bad company oyun var bide bunu sorunsuz oynuyorum dvd filim izliyorum ama uncharted 3 hic bi şekilde acmıyor en son günceleme yüklü ps3 hdd yi boşaltım tekrar oyun güncelemesi aldım sorun gine devam ediyor sora ps3 komple format attım soun şuan devam etmekte uncharted 3 cd de her hangi bir cizik veya deformasyon yok 2 hafta sorun suz oynadım durup duru ken veya manyetik alandan buzulurmu bu cd ler yok sa lens bitmeye mi başladı dicem ama diyer oyunlar aclıyo enteresan şaştım kaldım

musician

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 28, 2019
4
0
1
ps3 alalı 6 ay oldu garantisi devam ediyor orjinal oyunlarla oynadım sadece 2 hafta önce uncharted 3 aldım 2 hafta sorunsuz oynadım oyun icinde takılmalar başladı gi gide artı simdi oyunu yüklüyor tam oyun başlama ekranında donup kalıyor bad company oyun var bide bunu sorunsuz oynuyorum dvd filim izliyorum ama uncharted 3 hic bi şekilde acmıyor en son günceleme yüklü ps3 hdd yi boşaltım tekrar oyun güncelemesi aldım sorun gine devam ediyor sora ps3 komple format attım soun şuan devam etmekte uncharted 3 cd de her hangi bir cizik veya deformasyon yok 2 hafta sorun suz oynadım durup duru ken veya manyetik alandan buzulurmu bu cd ler yok sa lens bitmeye mi başladı dicem ama diyer oyunlar aclıyo enteresan şaştım kaldım
Oyunu acabildiniz mi bende de var ayni sorun oyunu acamiyorum cõzūmū nedir?