PS3 HAN OFW PS3Xploit 4.84 HFW Version Düşürme CFW Yükleme Rehberi

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 OFW HAN kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS3Xploit 4.84 HFW Version Düşürme CFW Yükleme Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,389 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 OFW HAN
Konu Başlığı PS3Xploit 4.84 HFW Version Düşürme CFW Yükleme Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maximusus

melih2010

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 14, 2008
333
93
28
Tuna beyin anlattıklarını harfiyen yaptığınızda problemsiz tamamlıyorsunuz.
bunu süperslim 4304 serisine yaptım cihaz brick oldu geri dönüşümsüz (şimdilik veya ebediyen). Başıma geldi sizinde başınıza gelmesin diye söylüyorum. 4304 süperslimde bu sistemi denemeyin. Bir anlık dalgınlık cihazınızı benimki gibi kullanılamaz hale getirir.
saygılar sevgiler.
Tuna bey emeğine sağlık. Her şey için çok teşekkür ederim.
Slm konuda zaten yazıyordu tuna ustaya sorsaydınız neyse olan olmuş .gene bir danışın tuna ustaya bir çare bi şeyler yapabilir diye tahmin ediyourm
benden burda konusundan yaptım kullanıyorum basda kendisine sormuştum bilgisine teşekkürler.

adestim

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 4, 2010
288
73
28
38
Bu sistemi uygulamadan önce nor yedeğini almanın bir yolu varmıdır.Elimizde nor yedeğinin olması daha mantıklı olur gibi geliyor bana her ihtimale karşı.

lovemi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 30, 2014
84
15
8
yontem tarafımca denenmiştir fakat 3.56 üstü versiyonlarda denemeyin cihaz brick olur yani tuğla olur bilginiz olsun

ercoser

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 16, 2010
56
16
8
İndirme linkini yeniler misiniz, böyle bir dosya yok uyarısı alıyorum. Teşekkürler

maximusus

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 30, 2013
15
3
3
33
Merhaba,
Cech3003a, date code 1d, sistem sürümü 4.80 olan slim ps3'üm var. Cihazımı kırmak ve multiman yüklemek istiyorum. Son gelişmeler nedir acaba? Burada anlatılan yöntemi uygulayabilir miyim?