PS4 10.0 İçin Firmware Mevcut mu?

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Formenos tarafından oluşturulan PS4 10.0 İçin Firmware Mevcut mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 154 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 10.0 İçin Firmware Mevcut mu?
Konbuyu başlatan Formenos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lars_alexandersson1

Formenos

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 19, 2022
3
0
1
Cihazımı kırmak istiyorum mümkün mü? Yada ps3 gibi kırmadan oyun yükleme şansım varmı acaba?

gecemvesen

Kayıtlı Üye
Şub 16, 2012
135
131
43
36
Bir zamanlar versiyon düşürme araştırmıştım bulamamıştım halen böyle mi hocam? Ve kırmadan pkg yüklemek mümkün mü
Versiyon düşürme imkansız gibi bir şey şu an için. Kırmadan da pkg yüklenmez maalesef. Versiyon düşürmeyi yabancı bir site 4... Sürümüne yaptı bildiğim kadarı ile fakat PS4 un içini açıp bazı işlemler gerçekleştirerek tamir gibi birşey yaptılar . Şu an için 9 üstü sürüm de kırma pkg yükleme yok.

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
101
34
28
Bir zamanlar versiyon düşürme araştırmıştım bulamamıştım halen böyle mi hocam? Ve kırmadan pkg yüklemek mümkün mü
Versiyon düşürme geçmişte sadece ps3 te uygulanan birşey di oda her ps3 e uygulanmıyordu sadece 2000 ve 2500 serisine uygulanıyordu mesela şuan ps3 te bile 3000 serisi konsollarda versiyon düşürme yok ps4 de gelirsek onda da olacağını sanmıyorum zaten versiyon düşürme diye birşey olsaydı şimdiye kadar olurdu. Üstelik ps4 ün bundan sonra ki yazılımları da kırılır mı bilemiyorum artık en son çıkan ps4 oyunlarını bile 9,00 kırık konsolda çalışacak şekilde ayarlıyorlar.