PS4 Yardım Ps4 9.50 zorunlu güncelleme uyarısı, aleti kullanamaz olduk

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Greylist tarafından oluşturulan Ps4 9.50 zorunlu güncelleme uyarısı, aleti kullanamaz olduk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 892 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Ps4 9.50 zorunlu güncelleme uyarısı, aleti kullanamaz olduk
Konbuyu başlatan Greylist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AhmetCan0641

Greylist

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 19, 2010
9
0
1
41
Selamlar
Ps4 slim 1 tb 9.03 yazılıma sahip bir konsolum var, 9.50 güncellemesi çıktığından beri zorunlu olarak beni güncelleme yapmam gerektiğini bildiren ekrana yönlendiriyor bende kabul etmiyorum ve ardından ne youtube ne netflix hiç bir şeyi açmıyor, tüm otomatik güncellemeler kapalı olarak ayarlı olduğu halde neden beni zorluyor? bunu nasıl aşarım, aleti kullanamıyoruz şuanda, alet kırılsın diye bekliyorum ama sürekli zorluyor sonunda yükletecek bu güncellemeyi bize, bir çözüm yolu yordamı var mı?

scorpionnn82

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 7, 2018
169
9
18
merhaba hocam bende aynı sorun yaşiyorum ben interneti kestim oyun ucretlerile ugraşamiyorum o yuzden bende kırdırcam
caresi yok cok ugraştim otomatik hep kapadim aldim butun hesap sattım
beklemekten başka caremiz yok

zalades

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 28, 2019
78
25
18
hocam beklemek sorun değil ama cihazı kullanamıyoruz, sürekli uyarı çıkıyor
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Modded Wrfarenin videolarından bak. Sony dnssini engelleme var. Onları girmeyi dene. Belki sorunun çözer.

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,394
34,924
113
40
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Selamlar
Ps4 slim 1 tb 9.03 yazılıma sahip bir konsolum var, 9.50 güncellemesi çıktığından beri zorunlu olarak beni güncelleme yapmam gerektiğini bildiren ekrana yönlendiriyor bende kabul etmiyorum ve ardından ne youtube ne netflix hiç bir şeyi açmıyor, tüm otomatik güncellemeler kapalı olarak ayarlı olduğu halde neden beni zorluyor? bunu nasıl aşarım, aleti kullanamıyoruz şuanda, alet kırılsın diye bekliyorum ama sürekli zorluyor sonunda yükletecek bu güncellemeyi bize, bir çözüm yolu yordamı var mı?

AhmetCan0641

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 26, 2020
44
8
8
al azif dns si var bende hiç güncelleme uyarısı çıkmıyor internete sürekli bağlı