PS4 Yardım PS4 CE-36244-9 hatası yardım

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde W4D3 tarafından oluşturulan PS4 CE-36244-9 hatası yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,830 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 CE-36244-9 hatası yardım
Konbuyu başlatan W4D3
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Izet feizilov 12

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Yeni oyunları 6.72 kırık cihazda oynamak için torrent üzerinden duplex tarafından paylaşılmış pkgleri indirdim.cihaza yüklemek istediğimde 36244 hatası vermektedir. böyle hatayla karşılaşan oldumu acaba indirmeden mi kaynaklıdır yoksa hen denmi kaynaklanmaktadır?. Pkg checkerde sağlam görünmektedir. 1 tb a yakın oyun indi
mctuna @mctuna

Son düzenleme:

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
Maalesef indirdiğiniz dosyalar hatalı inmiş tekrar indirmek zorundasınız
Ama arkadaş pkg dosyası şeklinde indirmiş normalinde çalışması gerek değilmi yoksa pkg dosyaları da bozuk olduğu zaman bu hatayı mi veriyo bende oyunlarda olmadı güncelemeden dolayı bir iki oyunda oldu sadece

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,041
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Eski pkg control de bad görünüyordu
Yenide hepsi sağlam görünmektedir

Burası gözümden kaçmış,yenisinde sağlam görünüyor ise farklı bir harici hdd ile deneyin aldığınız hatanın açıklaması data corrupted'dir

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Eski pkg control de bad görünüyordu
Yenide hepsi sağlam görünmektedir

Burası gözümden kaçmış,yenisinde sağlam görünüyor ise farklı bir harici hdd ile deneyin aldığınız hatanın açıklaması data corrupted'dir
Hepsi değilmiş düzelteyim hatalı olanlar sıralı denk gelmiş hariciye attığım oyunlar sıralı hatalı çıkınca hepsinin hatalı olduğunu düşündüm tarama uzun sürdü hatalı inenler çok ama hatasız olanda varmış cevap için teşekkürler

TheCasH

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2014
295
115
43
Ankara
Aynı şeyler benim de başıma geldi. Gittim yeni sıfır 2TB HDD aldım sorunum çözüldü.

TheCasH

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2014
295
115
43
Ankara
Harici harddisk benim sorun yaşadığım eski 250 gb dı. Sorunun ondan kaynaklandığını düşündüm yenisini aldım 400tl ye 2 tb mediamarketten toshiba marka şuana kadar sıkıntısız çok şükür. Diğerin de 2 oyundan 1 i hata veriyordu. bunda 6 oyun attım sorun yaşamadım. 1 tanesi 80 gb di.

denizdeniz

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 3, 2021
97
2
8
Merhaba arkadaşlar o sorunun aynısını bende yaşadım çözümü nedir HD mi yenilemek için lazım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Izet feizilov 12

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 23, 2021
17
2
3
Bn dede aynı hata butun oyunar hata veriyor iki üç usb ile kimi oyunu kabul ediyor bir sorunlar hardiski degistirdimde ps4 hata veriyor yeni guncelemeyi istiyor ben 9.00 dayım hardiski nasil yenileye bilirim