PS4 cusa kodu YARDIM

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde MucoBEY tarafından oluşturulan PS4 cusa kodu YARDIM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 970 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 cusa kodu YARDIM
Konbuyu başlatan MucoBEY
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hako

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
62
28
bazı arkadaşlar cusa kodunu veriyor mesela
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
bu oyunun kodu 462 ve türkçe yaması var bu oyunun yama linki
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
ama bu arkadaşımız cusa kodunu paylaşmamış ve daha paylaşılmamış cusa kodlu oyunlar yamalar dlc'ler çok fazla var.

sorularım şu;
cusa kodları aynı olmazsa ne olur? sadece yama değil mesela, oyunun cusa kodu 2134, updatenin kodu 1232, dlc nin cusa kodu 1313 bunlar birleşirse ne olur yada birleşir mi?
paylaşılmamış cusa kodlarını nasıl öğrenebilirim?
cusa kodu paylaşılmadıysa her cusa ile uyumlu mu demek oluyor?

gereksiz bilgiler
6.72
hiçbir şey daha indirmedim ama far cry 4 ü şimdi indirecem.

mad_080

Forum Destekçisi
Ocak 12, 2019
427
274
63
tr yama ve update dosyalarinin cusa kodlari ile oyunun cusa kodu ayni olmazsa yukleme yapamazsiniz.sadece ana oyunu yuklemis olursunuz.paylasilmamis cusa kodlarini benim bildigim program ile ogrenilebilir farkli yontem varsa da bilmiyorum. Ayni cusa kodlu oyuna ayni cusa kodlu dlc update yama yuklemek gerekiyor.

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
62
28

Scene sunumlarda bu siteyi kullanın ismi aratarak. far cry'in kodu CUSA00462
hiçbir şey anlamadım bu siteden tam olarak ne yapmam gerekiyor bir de far cry 4 ün kodu zaten yazılmış yamanın kodu yazılmamış

Programı indirip pkg dosyasının içeriğini görebilirsiniz.​
ben bunu indirdim de dosyayı indirdikten sonra öğrensem çokta bir şey değişmez ki. yani bir oyunun kodu gözükmüyorsa indirdikten sonra 4165 olduğunu öğrendiğimde türkçe yama 2156 ise yine çöp oluyor, indirmeden bilmek lazım diğer türlü işi şansa bırakmış oluyorsun.

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
6,200
5,625
113
MucoBEY @MucoBEY Önce oyunun türkçe yamasının CUSA kodunu öğrenmen gerekir. Hatta buda yetmez. Türkçe yamanın oyunun hangi versionuna ait olduğunu da bilmelisin. Yani oyunun türkçe yaması sadece ana oyuna ait ise sadece ana oyunu indirmelisin örneğin 1.05 güncelleme üzerine yama yapılmışsa ana oyun+1.05 güncellemeyi indirmelisin.

Evet o arkadaş cusa kodunu vermemiş ,ona sormalıydın...