PS4 HEN Öğreticiler PS4 EAFC24 Yaz Transfer Dönemi Sonu Kadro Güncellemesi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler kategorisinde ertuğrul33 tarafından oluşturulan PS4 EAFC24 Yaz Transfer Dönemi Sonu Kadro Güncellemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler
Konu Başlığı PS4 EAFC24 Yaz Transfer Dönemi Sonu Kadro Güncellemesi
Konbuyu başlatan ertuğrul33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leosaqatula

Oyuncu248

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 28, 2024
10
1
3
Bu kadar geçen sürenin ardından yanlışlıkla da olsa FC24 kadro güncellemesini buldum. Oyunu herhangi bir yerden indirdiğiniz zaman kadrolar yaz transfer dönemi daha bitmemişkenin kadrolarıdır. Bulduğum güncelleme yaz transfer dönemi sonu güncellemesidir.PSG'de olan Neymar AL-Hilale gitmiş. Davinson Sanchez,Ndombele,Rashica vb. yazın olan tüm transferlerin olduğu güncelleme yöntemini paylaşacağım.
ÖNEMLİ:
-KIŞ TRANSFER SEZONU İÇERMEZ. Muçi, Al-Musrati,Bonucci,Köhn vb. trasnfer yapılmamıştır. Ben Türk takımlarından örnek verdim ama bu yama dünya çapını içeriyor.
-BENİM YAPTIĞIM BİR GÜNCELLEME DEĞİLDİR APOLLO SAVE TOOL'UN GÜNCELLEMESİDİR
Güncellemeyi Yapmak:
Öncelikle bir usb belleğe ihtiyacınız var. Konunun en altındaki linkten Apollo Save Tool'u indirin ve USB aracılığı ile oyun yükler gibi uygulamayı kurun.
Save Toolu açın ve ana menüye erişin. Apollo yeni bir güncelleme var diyebilir güncellemeni önemli değil. Ardından önce ana menüden Users Data kısmına girin ve activate kısmını açın. Buradan güncelleme yapacağınız hesabı seçip aktif edin. Aktif edildi uyarısından sonra Apollo'yu kapatıp tekrar açın. Sonra Online DB kısmına gelip FC24'ü bulun. USB'niz takılı iken FC24'ü seçin orada yamayı göreceksiniz. X'ya basıp USB0'a yükleyi seçin. USB'ye datayı atacak. Sonra ana menüye gelip USB Saves'e girip FC24 yazan kısmı seçin. USB hala takılı olmalı çünkü güncelleme USB'de. FC24'ü seçtikten sonra copy save game dedikten sonra en üstteki apply tuşuna basıp değişiklikleri kayıt ediyoruz. Bundan sonra Apollo'yu kapatıp FC24'e girin ve kadrolara bakın.
Benden önce farkedip yazanlar var ise kusuruma bakmasın. Yama bana ait değildir.
Yardım için her yerden yazabilirsiniz. İyi forumlar.
Apollo Save Tool:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Gizli içerik]
Teşekkürler
 

Benzer konular

Üst