PS4 Yardım PS4 exfat li 4TB HDD!!!

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde snooker2oo8 tarafından oluşturulan PS4 exfat li 4TB HDD!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,132 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı PS4 exfat li 4TB HDD!!!
Konbuyu başlatan snooker2oo8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan snooker2oo8

snooker2oo8

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2008
507
71
28
Siteye Git
iyi aksamlar...
Dun aksam ps4 te 4TB lik WD harici harddiskimi exfat formatladim (genisletilmis olarak degil) ve laptopa takip arsivledigim oyun pkg`larini exfatladigim harici harddiske attim.Sonrasinda birkac oyun pkg`sini ps4 e yukledim.buraya kadar hersey normaldi.
Ama nedense bugun ayni usbyi ps4 e taktigimda hicbirsey gozukmedi.bu öncedende olmustu.usb de hic bir bozukluk ve aksaklikta yok formati halen exfat.
Sorun ne olabilir?
acaba 4tb lik harici harddiskler exfatladiginda ps4 te gecici olarak calismiyormu.cunku bu gecenlerdede olmustu!!!

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,137
31,372
113
40
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
8tb harici hdd tarafımca denendi bir sorun olmadı

Başka bir sıkıntı olabilir hen uygulamanı değiştirebilirsin dostum yada hdd yi iki defa üst üstte exFAT olarak biçimlendir öyle dene

snooker2oo8

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2008
507
71
28
Siteye Git
Aynen dedigin gibi 2kez format attim.lk denedigimde usb ps4 te exformati göruyor yesil isikta yaniyor ayarlarda pkg oyunlarida yukleyebiliyorum.sonrasinda usb yi cikarip taktigimda ps4 usb yi bilinmeyen format olarak göruyor.iki farkli hen de denedim ayni sonuc.en iyi yontem olarak 64 gb olan 3.0 bir usb alip yukleyecegim oyunu depolanmis 4tb hdd den kopyalayip o sekilde yukleyecegim.

snooker2oo8

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 26, 2008
507
71
28
Siteye Git
az önce ps4 actim usbyi taktim exfatli 4tb usb mi gördu.nerde hata var anlamadim gitti.yarin takarim gene görmezse senin önerini denerim sayqho :biggrin-new:
bu arada yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim.