PS4 Yardım ÇÖZÜLDÜ ps4 mavi ışık hatası

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde ahmet bayar tarafından oluşturulan ÇÖZÜLDÜ ps4 mavi ışık hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,717 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı ÇÖZÜLDÜ ps4 mavi ışık hatası
Konbuyu başlatan ahmet bayar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ahmet bayar

ahmet bayar

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 26, 2020
58
18
8
ps4 2.1.3 hen kullanıyorum (bu siteninkini kullanıyorum) ama eğer kırma sırasında kapanırsa ps4 tuşuna bastığımda tuş mavi yanıp sönüyor (slim kasa) ve ekran açılmıyor tuşa basılı tutarak kapatıp sonra 15-20 dk bekledikten sonra bazen açılıyor bazen yine aynı sorun oluyor sebebi nedir çözümü varmıdır ?
not:farklı bir 2.1.3 hen de denedim ondada aynı sorun oldu

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
66
28
kırma işlemini
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
buradan yap (exploit + hen v2.1.3b)

başarılı olursa oyunlara girebilirsin(başarılı olupta 1 dakika içinde yine kapanma ihtimali var stabil olmadığından kaynaklı elden bir şey gelmez)

oldu ki başarısız oldu ve PS4 ü kapattı yapman gereken PSnin ışıklarının kapanmasını bekle kapanınca Playstationu aç(kol ile açamazsın sadece Playstation makinesinin açma düğmesine basıp açabilirsin) bip sesi gelir ama PS açılmaz 2. defa PS açma düğmesine bas bu sefer ışık gelir ve PS açılır. kırma işlemini tekrar dene olana kadar bu döngü böyle gider.

Bilgin olsun kırma sırasında PS kapanırsa Dualshock'a(PS kolu) ne kadar basarsan bas o mavi ışık yanıp yanıp söner.

ahmet bayar

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 26, 2020
58
18
8
kırma işlemini
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
buradan yap (exploit + hen v2.1.3b)

başarılı olursa oyunlara girebilirsin(başarılı olupta 1 dakika içinde yine kapanma ihtimali var stabil olmadığından kaynaklı elden bir şey gelmez)

oldu ki başarısız oldu ve PS4 ü kapattı yapman gereken PSnin ışıklarının kapanmasını bekle kapanınca Playstationu aç(kol ile açamazsın sadece Playstation makinesinin açma düğmesine basıp açabilirsin) bip sesi gelir ama PS açılmaz 2. defa PS açma düğmesine bas bu sefer ışık gelir ve PS açılır. kırma işlemini tekrar dene olana kadar bu döngü böyle gider.

Bilgin olsun kırma sırasında PS kapanırsa Dualshock'a(PS kolu) ne kadar basarsan bas o mavi ışık yanıp yanıp söner.
öncelikle cihaz 5.05 hocam
2.olarak cihaz kapandıktan sonra açılmıyor mavi ışık yanıp sönüyor sadece açılsa problem yok zaten
3.olarakda problemi çözdüm ps4 ü güvenli moda alıp 7.seçenekten tam format atınca düzeldi

MucoBEY

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 26, 2020
128
66
28
öncelikle cihaz 5.05 hocam
2.olarak cihaz kapandıktan sonra açılmıyor mavi ışık yanıp sönüyor sadece açılsa problem yok zaten
3.olarakda problemi çözdüm ps4 ü güvenli moda alıp 7.seçenekten tam format atınca düzeldi
anladığım kadarıyla PS yi açmak için DUALSHOCK kullanıyorsun o yüzden oluyor diye düşündüm çünkü PS aniden kapandığında cihazdan açmak gerekiyor DUALSHOCK ile açamazsın. ama sorun çözüldüyse iyi

ahmet bayar

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 26, 2020
58
18
8
anladığım kadarıyla PS yi açmak için DUALSHOCK kullanıyorsun o yüzden oluyor diye düşündüm çünkü PS aniden kapandığında cihazdan açmak gerekiyor DUALSHOCK ile açamazsın. ama sorun çözüldüyse iyi
hocam tuşa basıyorum bip yapıyor 1-2 saniye sonra bidaha basıyorum bipliyor ama ekran gelmiyor tuş mavi yanıp sönüyor