PS4 HDMI Problemi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde hgrz tarafından oluşturulan PS4 HDMI Problemi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 768 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 HDMI Problemi
Konbuyu başlatan hgrz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan W4D3

hgrz

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 15, 2022
1
1
3
PS4 fat kasa modelim var. Sadece 48* p çözünürlükte görüntü alabiliyorum. Fabrika ayarlarına döndüm, güvenli modda başlatıp çözünürlük değiştirmeyi denedim hiçbiri olmadı. Farklı bir TV de denediğimdeyse yüksek çözünürlükte görüntü geliyor ama HDR seçeneği açıkken ekranda titreme ve kırmızı pikseller çıkıyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,758
42,012
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
PS4 fat kasa modelim var. Sadece 48* p çözünürlükte görüntü alabiliyorum. Fabrika ayarlarına döndüm, güvenli modda başlatıp çözünürlük değiştirmeyi denedim hiçbiri olmadı. Farklı bir TV de denediğimdeyse yüksek çözünürlükte görüntü geliyor ama HDR seçeneği açıkken ekranda titreme ve kırmızı pikseller çıkıyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?
yasco @yasco

bayraktutan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 6, 2018
405
1,020
93
28
Daha önce kullağınız hdmı mı? Her hdmı aynı kalite vermiyor. Fat kasaların bazılarında hdmı girişlerinde bozulma problemi vardı. PS4 soketini çok kurcalamanızı tavsiye etmem.

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Data sinyal hattında sorun olduğu için 1080p vermiyor hdmı soketin değişmesi gerekir