Ps4 hen 1.8 den 2.1 geçiş yaptim oyunlar açılmıyor

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde zeki11 tarafından oluşturulan Ps4 hen 1.8 den 2.1 geçiş yaptim oyunlar açılmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 170 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı Ps4 hen 1.8 den 2.1 geçiş yaptim oyunlar açılmıyor
Konbuyu başlatan zeki11
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mad_080

zeki11

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2010
12
1
3
36
Merhaba
Ps4 hen 1.8 den 2.1 yaptım oyunlar acılmıyor. sildim yeniden yükledim olmadı. oyun acılıyor sonra yeniden kapanıyor kullanıcıyıda kapatıyor. Debug ayarlardan ps network kullanıcı verilerinide sildim. Olmadı. Siltemi fabrika ayarlarına dömsen yeniden hen işlemi yapsam düzelir mi yardım lütfen.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba
Ps4 hen 1.8 den 2.1 yaptım oyunlar acılmıyor. sildim yeniden yükledim olmadı. oyun acılıyor sonra yeniden kapanıyor kullanıcıyıda kapatıyor. Debug ayarlardan ps network kullanıcı verilerinide sildim. Olmadı. Siltemi fabrika ayarlarına dömsen yeniden hen işlemi yapsam düzelir mi yardım lütfen.
Youtube da bunu ps4 hen kullanıcada oyun acılmama sorunu aratırsanız aynısı bende oluyor alttaki yorumlarada baktim dediklerini yaptım olmadı yardım lütfen.

Son düzenleme:

TheCasH

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2014
163
15
18
Ankara
Ben 1.6 dan başlayıp 2.1.3 hen kullanıyorum hiç dediğin bir sorun yaşamadım. Sadece hen 1.6 ile kurduğum 1 oyunu silip hen 2.1.2 ile kurdum sorun çözüldü.

evren47

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2018
49
12
8
Merhaba

Youtube da bunu ps4 hen kullanıcada oyun acılmama sorunu aratırsanız aynısı bende oluyor alttaki yorumlarada baktim dediklerini yaptım olmadı yardım lütfen.
merhabalar admini dene hen 2.1.4 cıkdı cok hızlı sorunların kalmaz

serdarark

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 12, 2011
14
0
1
39
Selam herkese. Bir konu hakkında bilgi alacaktım. Rdr 2 yi kurarken kurulum yarım kalıyor. Aynı şekilde assassins creed odssey de kurulum hiç başlamıyor. Farklı şekillerde Hen yaptım fakat sorun çözülmedi. Bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

mad_080

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 12, 2019
181
73
28
1.Oyunları başka bir usbye veya harici hddye atip yüklemeyi deneyin. 2. Oyunları tekrar indirin eksik veya yanlış inmiş olabilir. 3.Cihazı sıfırlayıp deneyebilirsiniz. 4. 5.05te iseniz 6.72ye geçip öyle bir deneyin.

Dediklerinizi göre haricinizde veya oyunlarda sorun var gibi. Deneyerek bulunabilir. Cihazdan kaynaklı sorun olacağını pek sanmıyorum. Al azif hen kullanın 5.05te iseniz.

serdarark

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 12, 2011
14
0
1
39
1.Oyunları başka bir usbye veya harici hddye atip yüklemeyi deneyin. 2. Oyunları tekrar indirin eksik veya yanlış inmiş olabilir. 3.Cihazı sıfırlayıp deneyebilirsiniz. 4. 5.05te iseniz 6.72ye geçip öyle bir deneyin.

Dediklerinizi göre haricinizde veya oyunlarda sorun var gibi. Deneyerek bulunabilir. Cihazdan kaynaklı sorun olacağını pek sanmıyorum. Al azif hen kullanın 5.05te iseniz.
Cihazı 6.72 ye yükselttim. Diğer oyunlarda kurulum yaparken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sadece iki oyunda sıkıntı yaşıyorum.Farklı henler ve
Al azifi de denedim.Oyunları farklı kaynaklardan da denedim sonuç değişmedi.Cihazı sıfırlamak işe yarar mı ? Teşekkürler.

mad_080

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 12, 2019
181
73
28
Cihazı 6.72 ye yükselttim. Diğer oyunlarda kurulum yaparken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Sadece iki oyunda sıkıntı yaşıyorum.Farklı henler ve
Al azifi de denedim.Oyunları farklı kaynaklardan da denedim sonuç değişmedi.Cihazı sıfırlamak işe yarar mı ? Teşekkürler.
Denemek lazım kesin bir şey soylemek doğru olmaz.