Ps4 jailbreak yaparken kapanma hakkında

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Hack CFW kategorisinde cemallica tarafından oluşturulan Ps4 jailbreak yaparken kapanma hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Hack CFW
Konu Başlığı Ps4 jailbreak yaparken kapanma hakkında
Konbuyu başlatan cemallica
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cemallica

cemallica

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 28, 2010
59
6
8
Son zamanlarda her jailbreak denemesinden biri cihazın kapanması veya restart atması ile sonuçlanıyor. Yani neredeyse %50 şansla jailbreak yapıyorum. Çok sık olmaya başladı. Ps4 pro v9.0 ile genelde karo host,kameleon veya x-host kullanıyorum. Ayrıca usb çoklayıcı ile sök tak yerine butonla aç kapat yapıyorum.

captaintommix

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 2, 2022
140
116
43
Arada bir tarayıcı ayarlarında temizlik yapın yani web sitesi verilerini temizle ve çerezleri temizle seçeneklerini uygulayın.
Ve eğer kullanıyorsanız sürekli dinlenme moduna al diyerek kapatmayın yani yine arada bir haftada bir gibi konsolu normal kapatın.
Bir de böyle sıkıntı yaşadığınızda konsolu kapattıktan sonra konsol fişini prizden çekerek 5 dakika kadar bekleyin.
Bu şekilde sorunsuz çalışması gerekir. Eğer hala sorun devam ediyor ise tekrar 9.00 sürüm firmware kurmanız sorunu çözecektir.
Ben karo host kullanıyorum ve çok kırma işlemi yapıyorum ve bunlara uyarak hiç sorun yaşamıyorum denebilir yani çok çok nadir oluyor.

Son düzenleme: