PS4 Yardım PS4 KIRIK = winrar pkg dosyasını çıkartmıyor (Yardım Lazım)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Ploutos tarafından oluşturulan PS4 KIRIK = winrar pkg dosyasını çıkartmıyor (Yardım Lazım) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 579 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 KIRIK = winrar pkg dosyasını çıkartmıyor (Yardım Lazım)
Konbuyu başlatan Ploutos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ComeBackByJordan

Ploutos

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 25, 2021
18
2
3
bilgisayardayken ps4 için oyun yüklüyorum pc ye sonra winrar dan çıkartamıyorum ps4 e aktarma yapamıyorum bu yüzden aldığım hata ise bu

hako @hako yardım edersen çok iyi olur.

[ATTACH type="full" alt="1112"]1112[/ATTACH]

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
6,200
5,625
113
bilgisayardayken ps4 için oyun yüklüyorum pc ye sonra winrar dan çıkartamıyorum ps4 e aktarma yapamıyorum bu yüzden aldığım hata ise bu

hako @hako yardım edersen çok iyi olur.

[ATTACH type="full" alt="1112"]1112[/ATTACH]
Aldı*ğın hata ne yazmamışsın. Eğer benim oyunlardan birini indirdiysen aşağıdaki yazımı oku :

İndirdiğiniz rar dosyalarının hepsini bir klasöre koyun ve sadece birinci olan rar dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkart diyerek çıkartma işlemini başlatın. şifreyi girin. Tüm partlar açılacaktır. Çıkarma işlemi bittiğinde PKG dosyası çıkmazsa oyunun ismini taşıyan bir klasör çıkar. O klasörün içinde de küçük boyutlu winrar paketleri vardır. Onlarında sadece birincisine sağ tıklayıp winrar ile çıkartırsanız oyunun PKG dosyasını bulursunuz.

Ploutos

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 25, 2021
18
2
3
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
dayı buradaki dosyaların hepsini seçip çıkart yaptım

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
6,200
5,625
113
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
dayı buradaki dosyaların hepsini seçip çıkart yaptım
Hepsini niye seçiyorsun sadece en üstteki winrar dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkart diyeceksin. şifreyi girdiğinde oradaki tüm partlar açılacak. içinden Oyunun ismini taşıyan bir klasör çıkacak. O klasörün içinde de küçük boyutlu winrar paketleri vardır. Onlarında sadece birincisine sağ tıklayıp winrar ile bir daha çıkartırsan oyunun PKG dosyasını bulursun

Ploutos

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 25, 2021
18
2
3
Hepsini niye seçiyorsun sadece en üstteki winrar dosyasına sağ tıklayıp buraya çıkart diyeceksin. şifreyi girdiğinde oradaki tüm partlar açılacak. içinden Oyunun ismini taşıyan bir klasör çıkacak. O klasörün içinde de küçük boyutlu winrar paketleri vardır. Onlarında sadece birincisine sağ tıklayıp winrar ile bir daha çıkartırsan oyunun PKG dosyasını bulursun
anladım eyw saolasın emeklerine sağlık.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

hako @hako abi rardan çıkartırken en yüksek boyutlu dosya oluşuyor wach dogs2 rardan çıkartirken tam sona geldi 26 gb dosya orda ve bu hata geliyor.
! C:\Users\yusuf\OneDrive\Masaüstü\wd2\Watch.Dogs.2.PS4-DUPLEX\duplex-watch.dogs.2.ps4.s11: Watch.Dogs.2.PS4-DUPLEX.pkg dosyasında sağlama toplamı hatası. Dosya bozuk
ondan sonra 26 gb lik dosya gidiyor yardımcı olursan sevinirim.

Son düzenleme:

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
6,200
5,625
113
Bu hata indirdiğin ana partlardan birinin eksik yada bozuk indiğini gösterir. Winrar partları açarken problemli partın hangisi olduğunu göstermiştir ama sen farkedememiş olabilirsin. O partı silip yeniden sadece o partı yeniden indirmen gerekirdi.

EDIT : Sendeki duplex-watch.dogs.2.ps4.s11 isimli winrar doyasını önce sil. sonra aşağıdaki linkten aynı dosyanın sağlam olanını indir ve yine ilk winrar dosyasına çıkart diyerek partları aç.

Srdrtkgl

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 5, 2022
17
1
3
Bu işlemleri yani sadece birinci part açma işlemini btüün oyunlar içinde mi yapıyoruz ?
Yani başka bir kaynaktan indirsekte mi ?
hako @hako

ComeBackByJordan

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 27, 2022
13
0
1
Bu hata indirdiğin ana partlardan birinin eksik yada bozuk indiğini gösterir. Winrar partları açarken problemli partın hangisi olduğunu göstermiştir ama sen farkedememiş olabilirsin. O partı silip yeniden sadece o partı yeniden indirmen gerekirdi.

EDIT : Sendeki duplex-watch.dogs.2.ps4.s11 isimli winrar doyasını önce sil. sonra aşağıdaki linkten aynı dosyanın sağlam olanını indir ve yine ilk winrar dosyasına çıkart diyerek partları aç.

hako @hako abi madem sadece birinci rarla işimiz var neden diğerlerini de indiriyoruz.

[ATTACH type="full" alt="1283"]1283[/ATTACH]
Yapamadım ben abi.