PS4 Yardım PS4 kırınca kapanma ve Savelerin silinmesi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde NeoArkhe tarafından oluşturulan PS4 kırınca kapanma ve Savelerin silinmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 kırınca kapanma ve Savelerin silinmesi
Konbuyu başlatan NeoArkhe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

NeoArkhe

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 17, 2018
69
36
8
Selamlar. 2 oldu cihazı kırmak için MIRAHEN 5.05 sitesini açarken çat diye kapanıyor cihaz ve save dosyalarım siliniyor. niye böyle ve ne yapmalyım

haxron

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 3, 2018
93
4
8
bende de bazen kapanıyor ama save dosyalarım silinmedi hiç

Arrd34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2017
123
14
18
save dosyalarinin silinmesi normal bir durum degil fakat arasira kapanma normal baska bir sorun var mi cihazda bunlarin disinda

nuTTy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 20, 2009
158
11
18
58
Aynı şey bende de oldu. Save dosyası silindi 1 oyunun

obivankenobi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2017
103
14
18
kendi kendine kapanmasına alıştıkta oyun save silindi.Geri getirme imkanı yokmu.Cihazı hdd ye bir zarar verirmi acaba

Son düzenleme:

omris

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 16, 2009
186
5
18
kendi kendine kapanmasına alıştıkta oyun save silindi.Geri getirme imkanı yokmu.Cihazı hdd ye bir zarar verirmi acaba
Sanırım geri getirmenin yolu yok bana da olmuştu save gitmişti yalnız sürekli kapanma olayı hardiske zarar verir sanırım bu cfw işlemini online yapmak kapanmayı azaltıyormuş herhalde birde son versiyon olan cfw kullan
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca kapanmayı bu cfw yapıyor normal bir durum ama fazla olması hdd zarar verir.

obivankenobi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2017
103
14
18
hen olayının kapanma yaptığını biliyorum zaten sürekli değil ama yinede sinir bozucu ilerde düzelir belki