PS4 HEN Öğreticiler PS4 Kırma, oyun yükleme ve sıkça sorulan sorular

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler kategorisinde NeoArkhe tarafından oluşturulan PS4 Kırma, oyun yükleme ve sıkça sorulan sorular başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 697 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler
Konu Başlığı PS4 Kırma, oyun yükleme ve sıkça sorulan sorular
Konbuyu başlatan NeoArkhe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Unconscious

emmyayla

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 9, 2019
11
0
1
Herkese merhaba öncelikle hocam birşey sormak istiyorum şimdi videoyu izledim ama orda pkg dosyası tek parça halinde yani oyun ben burdan birsürü oyun indiriyorum 2 gb tan 10 parça bunları sonra birleştiyormuyum yoksa hepsını toplayıp hard diskemi atıyorum orayı tam anlayamadım acıkcası mesela bir oyun indiriyorum hitman 30 parça asagı yukarı nasıl oluyor onun yüklemesi şimdiden tesekkür ederım

Arrd34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 9, 2017
34
3
8
Herkese merhaba öncelikle hocam birşey sormak istiyorum şimdi videoyu izledim ama orda pkg dosyası tek parça halinde yani oyun ben burdan birsürü oyun indiriyorum 2 gb tan 10 parça bunları sonra birleştiyormuyum yoksa hepsını toplayıp hard diskemi atıyorum orayı tam anlayamadım acıkcası mesela bir oyun indiriyorum hitman 30 parça asagı yukarı nasıl oluyor onun yüklemesi şimdiden tesekkür ederım
Rar dosyalarini (senin 30 parca dedigin ornegin) bir yere cikar tek parca pkg uzantili dosya olusacaktir harddiske atacagin oyunun dosyasi o olacak.Ornegin hitman.pkg gibi bi sey olmasi lazim.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bazi oyunlarda birden cok pkg dosyasi olabilir onlardan bir tanesi ana oyun digerleri de yamalari veya ek paketleridir.Once ana oyunu sonra yamalari sonra dlcleri yuklemen gerekir.Denemedim ama ana oyunu kurmadan yamasini kurunca olmaz diye dusunuyorum en azindan ps3 zamaninda boyleydi

emmyayla

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 9, 2019
11
0
1
mesela mafia 3 21 parca 2 gb her rar dosyası bunun yuklemesi nasıl yapılacak?

NeoArkhe

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 17, 2018
76
21
8
mesela mafia 3 21 parca 2 gb her rar dosyası bunun yuklemesi nasıl yapılacak?
tüm rar dosyalarını indirdikten sonra birinci rar dosyasındaki pkg'yi çıkarın, diğerleri de otomatik çıkıp birleşecektir. Aynı klasörde olmaları yeterli

Unconscious

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2019
3
0
1
Gunaydin ustam bazi oyunlari ps4e yukleyip oyna girdigimde kapak resmi gelip siyah ekran oluyor bunu nasil cozebilirim acaba. (Ornek god of war4)