PS4 OFW PS4 OFW 8.00 Güncellemesi Çıktı

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Orjinal Firmware kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS4 OFW 8.00 Güncellemesi Çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 113 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Orjinal Firmware
Konu Başlığı PS4 OFW 8.00 Güncellemesi Çıktı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,779
24,866
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Her zaman olduğu gibi, mümkün olan en eski aygıt yazılımında kalmak daha iyidir, aygıt yazılımınız 6.72 ve 7.xx ise bu daha da doğrudur çünkü Sony, aygıt yazılımının ara sürümleri arasındaki yararlanılabilir hataları da düzeltir.
Resmi değişiklik günlüğü:


- Parti ve Mesaj işlevlerinde güncellemeler

Bu güncellemeden Parti ve Mesajların işlevleri iç içe geçecek ve kullanıcı arayüzünün değiştiğini göreceksiniz. Bu iki uygulama artık iki uygulamada farklı Gruplar kullanmak yerine, Grup sesli sohbetleri ve mesajlaşmaları için aynı Oyuncu Gruplarını kullanacak. Artık bir Grup sohbeti başlatabilir veya PS4'te ve aynı zamanda PS5'te yayınlanır yayınlanmaz önceden sohbet ettiğiniz gruba bir mesaj gönderebilirsiniz.

- Yeni avatarlar

Oyuncu profillerinde görüntülenmek üzere önceden tanımlanmış avatar koleksiyonunu genişletiyoruz. Bloodborne, Journey, Ghost of Tsushima, God of War, The Last of Us Part II, The Last of Us Remastered, Uncharted 4: A Thief's End ve çok daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz oyunlardan bir dizi yeni avatar bulacaksınız.


- Hızlı menüden tüm mikrofonların sesini kapatın

Çalarken tüm mikrofonların sesini kolayca kapatabilmeniz için Hızlı Menü'ye "Tüm mikrofonların sesini kapat" seçeneği ekledik.

- Basitleştirilmiş ve daha esnek ebeveyn denetimleri

Ebeveyn Kontrollerinde, diğer oyuncularla İletişimi ve diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği Görüntülemeyi tek bir ayarda birleştirdik: Hem UGC iletişimini hem de paylaşımını ilgilendiren İletişim ve Kullanıcı Tarafından Oluşturulan İçerik. Çocuklarını korumak isteyen ebeveynler için anlaşılması daha kolay olan tek bir parametre olacak.

Ayrıca çocuklar, belirli oyunların iletişim özelliklerini kullanmak için ebeveynlerine istek gönderebilirler. Bir çocuk böyle bir talep gönderdiğinde, ebeveyn bir e-posta bildirimi alır ve belirli bir oyun için bir istisna yapmaya karar verebilir ve böylece çocuğun iletişim ve UGC özelliklerini kullanmasına izin verebilir. Bu nedenle ebeveynler ve çocuklar için daha fazla esneklik sağlar.

- Geliştirilmiş iki aşamalı doğrulama

PS4'teki 2 adımlı doğrulama özelliği, akışı etkinleştirirken üçüncü taraf kimlik doğrulama uygulamalarını destekleyecek şekilde geliştirilecek ve aynı zamanda PS4, mobil cihaz ve Ağ.

- Etkinlikler ve Özel Topluluk oluşturma işlevlerinin kaldırılması

8.00 sürümünden itibaren, artık Etkinlik oluşturamayacak veya diğer kullanıcılar tarafından oluşturulan mevcut Etkinliklere erişemeyeceksiniz.

PS4'teki Topluluk uygulaması aracılığıyla Özel Topluluklar oluşturma özelliğini de kaldırıyoruz. Zaten Özel Topluluklarınız varsa, bunlara erişmeye devam edeceksiniz.

- Mobil ve bilgisayardaki Uzaktan Oynatma uygulamasında güncellemeler

8.00 sürümünün yayınlanması üzerine , mobil cihazlarda (iOS / Android), Windows PC ve Mac'te mevcut PS4 Uzaktan Oynatma uygulaması, adını PS Uzaktan Oynatma olarak değiştirecek ve bağlanma seçeneği bir PS5 eklenecektir. Özelliğe erişmek için PS5'inizden PSN'de oturum açmanız gerekecek, bu yüzden lütfen Kasım ayındaki PS5 sürümüne kadar sabırlı olun!
 

Benzer konular

Üst