PS4 APPS PS4-PKG-Tool

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 APPS kategorisinde elektroumut tarafından oluşturulan PS4-PKG-Tool başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 178 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 APPS
Konu Başlığı PS4-PKG-Tool
Konbuyu başlatan elektroumut
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elektroumut

elektroumut

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2009
32
5
8
41
Çok güzel bir tool, bana baya faydası oldu.
pkg dosyalarınızı yönetmek , pc den ps4 yüklemek, silmek, kontrol etmek, isimleri değiştirmek vs vs bir çok özelliği var.
Kodu indirdim ben de bu uygulama ile App2USB uygulaması ile entegre olacak şekilde geliştirdim : ps4 paketleri yükledikten sonra otomatik olarak gösterdiğiniz PS4 klasörüne pgk ları App2USB nini göreceği şekilde koyuyor. Elle yapmanıza gerek kalmıyor. Bir kaç düzenleme yapılırsa multi send gibi çok güzel olur. Boş vakitlerimde uğraşacağım.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bu uygulama çok kötü kodlanmış ama gui (DarkUI) iyi. Uygulamayı App2USB için değiştirdim. Uygulamayı daha basit ve performanslı hale getirmeye çalışacağım. HDD içinden uygulama ile yükleme yapınca app, patch, update, addon ları App2ToUSB için uygu yerlere atıyor. Bu da şu an beni bir çok işten kurtardı. Buraya bir de sadece HDD içinde değilde PS4 içinde de HDD den çalışacak şekilde gerekli değişiklikleri de yapacak şekilde geliştirirsem bir taşla üç kuş olur. Son olarak multisend yapamıyor bazen gönderirken takılıyor. queue yapısı olasa çok iyi olacak. Bunun için aşağıdaki uygulama ile birleştirip daha bir uygulama yapsam çok daha iyi olacak. İlgilenen olursa özelden mesaj atsın uygulamayı veririm. Şu an zamanım olmadığından yavaş geliştiriyorum ve iyi bir hale gelmeden paylaşmak istemiyorum.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme: