PS4 Pro Güçlendirme Modu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde DearFear tarafından oluşturulan PS4 Pro Güçlendirme Modu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 493 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı PS4 Pro Güçlendirme Modu
Konbuyu başlatan DearFear
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DearFear

DearFear

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 3, 2020
47
7
8
Arkadaşlar bildiğiniz gibi PS4 Pro'da güçlendirme (boost mode) diye bir ayar var.
Bu ayar default olarak kapalı geliyor ve bizden bunu tercihen etkinleştirmemiz isteniyor.
Benim anlamadığım madem etkinleşince neden tüm PS4 Proları bu ayar etkin halde göndermiyorlar ve neden bunu tercihe bırakıyorlar.

Aklıma gelen şey boost mode etkinleştirilirse makinenin çok yorulup fan sesinin de yüksek olacağı yönünde.
Bu yüzden de ayarı tercihen bırakıyorlar. Tercihe bırakmalarının bir sebebi olduğunu düşünüyorum.

Aranızda Ps4 Pro kullanıcısı olup da hem normal mod hem boost mode da kullanan arkadaşların yorumunu rica ederim.

Ne gibi fark var ? Sadece FPS bir miktar yükseliyor diye biliyorum.
Fps kayda değer olarak yükseliyor mu ? Biraz deneyimledim fakat pek fark edemedim ben.
Grafiksel geliştirme oluyor mu ?
Fan sesini çok yükseltiyor mu ?
Fan sesi yükselse bile FPS i yükselttiği için makineyi sürekli bu modda kullanmaya değer mi ?

Konuyu araştırdım fakat bilgilendirme yazısı harici pek bir şey bulamadım.
Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.