Ps4 Save Mounter Kullanımı 9.00 Sürüm (Denendi) Oyunlara save dosyası atma

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler kategorisinde gecemvesen tarafından oluşturulan Ps4 Save Mounter Kullanımı 9.00 Sürüm (Denendi) Oyunlara save dosyası atma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 972 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 HEN Rehberleri - Öğreticiler
Konu Başlığı Ps4 Save Mounter Kullanımı 9.00 Sürüm (Denendi) Oyunlara save dosyası atma
Konbuyu başlatan gecemvesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan II_SAW_II

II_SAW_II

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Mar 20, 2022
11
0
1
Merhaba arkadaşlar forumda apollo save tool var fakat çok sorunlu çünkü ps4 sistemi sadece kayıtlı kullanıcının save dosyalarını tanıyor. Genelde save dosyası bozuk diye hata alıyor apollo save tool ile. Aşağıdaki videoda gerekli bilgiler ve adımları takip ettim ve 2 oyuna full save dosyası aktarmayı başardım. Gerekli donanımım olsaydı sesli bir video çekerdim fakat olmadığı için yapamadım.

1. adım: aşağıdaki linklerden ps4 save mounter programını ve filezilla programını indirin save dosyalarını aktarmak için bir pc ye ihtiyacınız olacak.

[Gizli içerik]

2.Adım: Ps4 ünüz internete bağlı olmalı çünkü ağ üzerinden pc den ps4 e save dosyası aktarımı yapacaksınız. Ayrıca ps4 ünüzün ip adresine de ihtiyacınız olacak ağ ayarlarında ip adresiniz yazar. Önce Jailbreak yapın. Sonra kesinlikle güncellemeleri devre dışı bırakın. Güncellemeleri jailbreak yaptığınız ekranda disable update kutucuğundan yapabilirsiniz. Sonra videodaki adımları takip edin. Biraz karışık gelecek fakat talimatları doğru uygularsanız Cusa kodu farklı olan save dosyalarını da kopyalayabileceksiniz. Video aşağıda. Ayrıca debug settings ve ftp için aşağıda bıraktığım hostu kullanmanızda fayda var ve goldhen kısayolunda server ayarlarında 2121 portunu da açmanız gerekecek.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


NOT: SADECE KIRIK CİHAZLARDA ÇALIŞIR KESİNLİKLE GÜNCELLEMELERİ DEVRE DIŞI BIRAKIN !!!


olursa ıyı
 

Benzer konular

Üst