Ps5 PS5 4.03 - 4.50 - 4.51 Version Kernel Exploit Yayımlandı

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 5 Genel Bilgiler kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan PS5 4.03 - 4.50 - 4.51 Version Kernel Exploit Yayımlandı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 5 Genel Bilgiler
Konu Başlığı PS5 4.03 - 4.50 - 4.51 Version Kernel Exploit Yayımlandı
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan lars_alexandersson1

11GAMEOVER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 15, 2015
50
11
8
aylar önce alıp kutusunu açmadığım cihazı şimdi açtım, ve bingo 4.50:)) gelişmeler heyecan verici

lars_alexandersson1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2018
114
35
28
aylar önce alıp kutusunu açmadığım cihazı şimdi açtım, ve bingo 4.50:)) gelişmeler heyecan verici
Siz hangi tarihte almıştınız gerçi aylar önce dediğinize göre sanırım nisan yada mayıs ayında almış olmalısınız. Valla ben 4,03 yazılımlı Ps5 i ocak ayında almıştım ancak denk getirebilmiştim. Bakalım artık hangi yazılımı kırarlarsa o yazılım ile oyunları oynarız. Eğer ellerinden gelirse direk 4,51 yazılımını tam anlamıyla kırarlar. Sonuçta hen işlemi 4,51 yazılımda da çalışıyor ama geliştiriciler her ihtimale karşı konsolunuzun yazılımı ne ise o yazılımda kalın ne kadar düşük yazılımda beklerseniz o kadar avantajlıdır diyorlar. Yüksek ihtimal 4,51 i kırarlar diye tahmin ediyorum. Ama bende 4,03 te bekleyeceğim belli mi olur tam 4,51 i güncellerim aksilik 4,03 ü kırarlar.