PSP 3004 iso oyunları açamadım

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - 300x V3 Destek kategorisinde kont_27 tarafından oluşturulan PSP 3004 iso oyunları açamadım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,786 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - 300x V3 Destek
Konu Başlığı PSP 3004 iso oyunları açamadım
Konbuyu başlatan kont_27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kont_27

kont_27

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2014
3
0
0
versiyonum 6.60 idi 6.60prob10 yaptım sistemde bunu gördüm iso oyunu indirdim ana dizinde iso klasörü açtım ve içine attım buna rağmen oyun gözüküyor ama bilinmeyen uzantı şeklinde okeyliyorum oyun açılmıyor versiyon yükselttikten sonra iso oyunları için başka bir eklenti veya program kullanılıyor mu yoksa sadece versiyon yükselttikten sonra iso oyun ana dizinde iso klasörünün içine atılıp oynatılıyor mu başka şekli yöntemi var mı bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler saygılarımla not: oyunu uzantısı iso olarak gözüküyor

PureMusic

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2011
541
89
28
27
Baska bir oyun dene. Tüm oyunları mı oynatmıyor.

GT-S5660 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83
1-) ISO klasörünü ana dizinde "ms0:/" içinde büyük harflerle "ISO" şeklinde açın. İndirdiğiniz .iso uzantılı oyunun partlarından birene sağ tıklayarak "buraya çıkar" diyin daha sonra arşivden çıkan .iso uzantılı oyunu "ISO" klasörünün içine atın.

2-) PSP Ana menüdeyken (XMB) "SELECT" tuşuna basın ve VSH menuyü açın, "UMD ISO MODE" yazan yeri sağ sol tuşarı yardımıyla "inferno" yada "NP9660" yapıp oyunu açmayı deneyin.

Aşağıya temsili VSH menü fotoğrafı koyuyorum ayarlar bu şekilde olmalı

kont_27

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2014
3
0
0
ustalarım başka oyun deneyemedim benim bellek 1gb elinizde küçükte olsa denemek için oyun var mı veya link vere bilir misiniz birde öyle verdikleri cevaplar içinde ustalarıma çok teşekkür ederim
sağ olun iyi çalışmalar

Son düzenleme:

kont_27

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 19, 2014
3
0
0
sorunu çözdüm cevap yazan herkese teşekkürler böyle çözdüm
içinde büyük harflerle "ISO" şeklinde açın
yani yukarıda ki cevaplarda yazıldığı gibi ben küçük harf olarak oluşturdum bu yüzden olmuyordu şimdi tatmam saolun

Son düzenleme: