PSP PSP açılıp hemen geri kapanıyor.

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde emocast tarafından oluşturulan PSP açılıp hemen geri kapanıyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 579 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı PSP açılıp hemen geri kapanıyor.
Konbuyu başlatan emocast
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mmorgara

emocast

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 27, 2020
28
1
3
Psp 3004 modeline sahibim, yakınlarda psp'mi şarja taktıktan sonra psp'yi açınca hemen geri kapanıyordu bu durum 3-4 kez tekrar etti , şarj kablolarım hep 2 ay civarı dayandığı için şarj aleti bozuktur dedim fakat şarjı full gözüküyorken bile bir kaç kez bu açılıp kapanma süresini uzatıp oyuna girmeyi başardım ama o da fazla uzun sürmedi eğer bahsettiğim sorun şarj aleti ile ilgili değil ise bir çözüm öneriniz var mıdır ?
İyi Forumlar...

Gungor8484

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 14, 2022
199
255
63
Psp 3004 modeline sahibim, yakınlarda psp'mi şarja taktıktan sonra psp'yi açınca hemen geri kapanıyordu bu durum 3-4 kez tekrar etti , şarj kablolarım hep 2 ay civarı dayandığı için şarj aleti bozuktur dedim fakat şarjı full gözüküyorken bile bir kaç kez bu açılıp kapanma süresini uzatıp oyuna girmeyi başardım ama o da fazla uzun sürmedi eğer bahsettiğim sorun şarj aleti ile ilgili değil ise bir çözüm öneriniz var mıdır ?
İyi Forumlar...
Cihazın şarj soketi sağlammı ? eger bozuksa temahsızlık varsa keser voltajı