Psp alacağım bazı sorularım var

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Rehberler\/Yeni Başlayanlar kategorisinde ofk026 tarafından oluşturulan Psp alacağım bazı sorularım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,160 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Rehberler\/Yeni Başlayanlar
Konu Başlığı Psp alacağım bazı sorularım var
Konbuyu başlatan ofk026
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sirzechs

ofk026

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 5, 2014
8
0
0
Psp alacağım bütce sorunum yok "0" almayı düşünüyorum

1-son çıkan psp hangisi?
2- en son hangi versiyon kırılabiliyor alırken ona dikkat edeceğim.
3-psp go diye bir şey var çıktığını duymuştum ama çok güzel görünmüyor benim için ekran boyutu önemli o yüzden go tercihim değil ama tercih etmezsem pişman olurmuyum?
4-Son çıkan model donanımsal olarakta en iyisidir diye düşünüyorum doğru mu?
5-Yedek batarya alıp bittiğinde hemen değiştirme imkanım var mı?

oyunlar pahalı olduğundan kendım kırmayı düşünüyorum yapması zor mu?
kırıldıktan sonra oyun yüklemek kolay mı?

(sadece oyun amaçlı almayı düşünüyorum flm de belki olabilir ama önceliğim oyun o yüzden Oyunları desteklemesi ve görsellik benim için 1. planda.

cevapladığınız için teşekkürler

PureMusic

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2011
541
89
28
28

1-son çıkan psp hangisi?
3-psp go diye bir şey var çıktığını duymuştum ama çok güzel görünmüyor benim için ekran boyutu önemli o yüzden go tercihim değil ama tercih etmezsem pişman olurmuyum?

(sadece oyun amaçlı almayı düşünüyorum flm de belki olabilir ama önceliğim oyun o yüzden Oyunları desteklemesi ve görsellik benim için 1. planda.

1-) Tüm psplerin işlevi aynıdır, hicbir oyunda kasma vs yapmazlar. Son çıkan e1000 olması lazım ama 3000 serisini öneririm.
2-) Tüm hepsi kırılıyor
3-) Bende ikiside mevcut, go ve 3004. Açıkçası 3004 ü daha çok kullanıyorum. Go da çok hafif bi ekran kalitesi daha iyi olmasına karşın, bataryasının çıkmaması ve kızak sisteminin bozulma ihtimali var. Birde 14 gb hafızası var ancak go için hafıza kartı bulmak zor oldugundan slime iki tane 16 gb kart aldıgında go nun o avantajı kalmıyor.
4-) Hepsi aynı sadece bi modelinde inceltiyolar bi modelinde wi fi kaldırıyolar vs.
5-) Go alırsan olmaz. E1000 hakkında bilgim yok, ama öbür serilerde var. Fakat bunu yapmaya gerek duymazsın. 5 saat oyun gücü var zaten.

ofk026

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 5, 2014
8
0
0
psp vita mı ne varmış galiba onun ile 3000 serisi aynı donanıma mı sahip simdi.?

cok sacma geldi :D

PureMusic

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2011
541
89
28
28
psp vita mı ne varmış galiba onun ile 3000 serisi aynı donanıma mı sahip simdi.?

cok sacma geldi :D
PS vita apayrı bi dal :D Ama eğer o kadar paran varsa xbox360 ve ya ps3 e yönelmen daha mantıklı olur. Yani benim evde ps3 ve ya xbox360 olsaydı, psp oynamazdım gibi. Mesela fifa 2014 psp ye çıktı, doğru çıktı fakat sen psp deki fifa 14 ile ps3 tekini karşılaştıramazsın bile. Psp deki hala 2009-2010 daki paslaşma şut sistemini kullanıyor. Şu anki yeni sistemi kullanmıyor. Ps vita alıcan 1 orjinal oyun alıcan al sana ps3 ün parası :) Ps vita, psp oyunlarını da oynatıyor dersen, e o zaman direk psp al ps vitayı kendi oyunlarıyla kullanmayacaksan. Boşuna niye o kadar para sayasın ki :)

sasfon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2013
37
3
0
31
ben cevap vermek isterdim ama ne kadar hızlısın :D sanırım ben geç kaldım

sasfon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 29, 2013
37
3
0
31
ama eyer ps vita almayı düşünüyorsan [MENTION=92401]PureMusic[/MENTION] haklı gidip ps3 alman mantıklı psp den soğutmak istemem bendede var ama açıkçası artık sıkılmaya başladım ve ps3 almayı düşünüyorum ps4den zaten ilk başta sıkıldım Onlineni paralı diye yani neyse konuyu dağıtmayayım pspde fazla oyun var fakat hepsi eski yani artık fazla psp kullanıcısı olmadığı için çoğu oyun yapımcıları bizleri unuttu tüm oyunları oynıyacaksın eyer kırdırttırırsan benim gibi oynamadığın oyun kalmıcak ve sadece her yıl güncel olan tek pes fifa nba gibi şeyleri oynamak isticeksin fakat bunlarda çok sıkabilir seni benim gibi yani pspye artık fazla oyun yapılmıyor benim pspde bitirmediğim oyun kalmamıştır diyebilirim artık çok sıkıldım bende pspden ama ilk başta dediğim gibi soğutmak istemiyorum seni ginede imkanın varsa ps3 almanı tercih ederim benim önerim bu

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,165
265
83

1-son çıkan psp hangisi?

1-) Son çıkan PSP E1000 serisi wifi, microfon ve stereo ses yok. E1000 yerine 300x serisini alabilirsin.
2-) PSP son çıkan 6.60 FW ye kadar kırılabiliyor.
3-) Kendi adıma GO almazdım almadım da zaten.
4-) 300x serisindeki sağlamlığı GO'da ve E1000 de göremedim
5-) GO alırsan yedek batarya işi yatar. 300x serisi alırsan rahatlıkla bataryayı değiştirebilirsin.

PSP herkesin alıp tecrübe etmesi gereken bir cihaz oyunlara para vermezsin kırması çok basit forumda rehberler var umarım açıklayıcı olmuşumdur.

ofk026

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 5, 2014
8
0
0
anladım.
çogu kişi yeni oyun çıkmamasından yakınıyor ve 3000 serisi al diyorlar.

simdi vita ile 3000 serisi farklı bir klasman mı?

yani;
1- vita için ayrı oyunlar var 3000 serisi için ayrı oyunlar?
2- vita, go i 300x serisi olarak pspler 3 mi ayrılıyor?
3-vita ile 300x serisi arasında donanımsal fark var mı var ise hangisi üstün?

ofk026

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 5, 2014
8
0
0
anladım ki PSP nin o eski ihtişamı bitmiş tükenmiş.
alınsa bile yeni oyun çıkmadığı için çöp.

telefonda pek sarmıyor. 5s var eğlenceli olmuyor.

kısmet artık sony saglam oyunlara imza atarsa gidip vita alırım.

PureMusic

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2011
541
89
28
28
3000 bir psp modeli, ps vita ise farklı bir kulvar.

Yani ille yeni oyun diye düşünmek yanlış olur. Bünyesinde 800 den fazla oyun var. Bitirmen imkansıza yakın. Ama eski bir konsol oldugundan ve yeni konsollarla yarışamayacak durumda olduğundan pek tavsiye etmem.