PSP batarya hakkında soru

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde busted tarafından oluşturulan PSP batarya hakkında soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,444 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı PSP batarya hakkında soru
Konbuyu başlatan busted
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan busted

busted

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 19, 2011
221
26
28
Arkadaşlar biliyorsunuz psp artık emekli oldu.Bende kutusuna kaldırmayı düşünüyorum artık boşuna şarj ediyormuşum gibi geliyor size sorum ; Acaba bataryası pspnin içindeyken kaldırsam zamanla bataryaya bir zarar gelirmi şişermi vs? Çıkartıp ayrı mı saklamalı yoksa cihazın içinde biraz şarjı varken kalması sorun oluşturmazmı? Yok yere bataryası ölsünde istemiyorum.Psp hakkında ustalaşanlardan cevap bekliyorum teşekkürler :)

onursan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 9, 2010
39
17
0
31
Kullanmadığın bir telefon olunca bataryasını çıkartıp mı saklıyorsun? Şarjı yoksa bir zarar geleceğini sanmıyorum. Ben dolaba kaldırıdım. Dursun orda kutusunun içinde nasıl bir zarar gelebilir zaten. Eğer illede çıkarmak istiyorsan çıkar unutmayacağın bir yere koy

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
[MENTION=98220]busted[/MENTION] Kardeş normalde kalem piller ile çalışan cihazlarda belli bir süre sonra pil akmaya başlıyor. Başıma geldi. Ama psp nin bataryasinda nasıl olur bilemem. Her ihtimale karşı bence bataryayi ayrı sakla :)

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

busted

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 19, 2011
221
26
28
Kullanmadığın bir telefon olunca bataryasını çıkartıp mı saklıyorsun? Şarjı yoksa bir zarar geleceğini sanmıyorum. Ben dolaba kaldırıdım.
Dursun orda kutusunun içinde nasıl bir zarar gelebilir zaten. Eğer illede çıkarmak istiyorsan çıkar
unutmayacağın bir yere koy
Evet kardeşim artık çıkartıp saklıyorum.Örneğin eski Blackberry telefonumda sırf bataryayla sakladığım için batarya bozuldu hemde 2 defa ve orjinal batarya.Cihaz kapalı olmasına rağmen zaten az olan şarjı yiyordu ve batarya tekrar şarj olmuyordu.Yani olan şeyler bunlar.Psplerin bataryalarıda şişme yapabiliyor birçok durumda.Çıkartıp kutuya koydum bende.