PSP GO 6.35 Game Categories Plugin

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - PSP 300x V3 Plugins kategorisinde skullmonkeys tarafından oluşturulan PSP GO 6.35 Game Categories Plugin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,403 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - PSP 300x V3 Plugins
Konu Başlığı PSP GO 6.35 Game Categories Plugin
Konbuyu başlatan skullmonkeys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cihan Ünlü

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
8
18
Evet değerli kardeşlerim game categories plugin xmb menüde game bölümündeki bölümlendirmeleri düzenleyen oldukça iyi bir plugin çeşididir . ben bu plugini siz mcpsp sitesi üyesi değerli kardeşlerimle paylaşmaktan dolayı çok mutluyum şimdi gelelim plugini nasıl çalıştırıcaz kısmına

şimdi yapmamız gereken işlemleri aşama aşama anlatıyorum aksi taktirde bu işlemleri yapmassak bu plugin aktive olmaz yani çalışmaz

Önemli Uyarı: bu işlemleri sadece 6.35 pro kullanan pspgo sahipleri yapsın

1. Öncelikle linkten indirdiğimiz categorise_light_63X isimli klasörünün içinden çıkan src isimli klasörü pspnin anadizinine kopyalayalım

2. Ardından category_light.prx isimli dosyayı seplugins klasörüne kopyalayalım

3. sonra seplugins klasörünün içine vsh isimli bir text belgesi açalım ve bu belgeyi açıp içine ef0:/seplugins/category_light.prx 1 yazalım ve kaydetip ardından çıkalım (Eğer vsh isimli bir belgemiz varsa ve içinde daha önceden kayıtlanmış yazılar varsa onları silmeyelim. ef0:/seplugins/category_light.prx 1 yazısını onların altına yazalım . midyata pirince giderken evdeki bulgurdanda olmayalım. yani daha önceden vsh belgesinde kayıtlı olan ve aktive olmuş örneğin ctf tema veya başka pluginler için gerekli olan yazıları silmeyelim.)

4. son olarak xmb menüde restart vsh yapalımki plugin aktive olsun herkese iyi kullanımlar diliyorum

Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Şifre: skullmonkeys

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
8
18
psp 3000 de olmuyomu
seplugins klasörünün içine vsh isimli bir text belgesi açtıktan sonra bu belgeyi açıp içine ef0:/seplugins/category_light.prx 1 yerine ms0:/seplugins/category_light.prx 1 yaz ondan sonra kaydet . dene bakayım olacakmı. bu arada pluginsi aktive ettikten sonra psp yi bilgisayara bağlayıp psp klasörünün içine kendimiz klasörler oluşturup örneğin emulator , psx gibi , bu klasörlerin içine oyunlarımızı , programlarımızı atıp gruplandırma işlemini yapalım

Cihan Ünlü

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 26, 2011
1,252
16
48
29
Çok TEşekkürler Kardeş Bu paylaşım için Deniyorum Hemen.. :)

Bump: dostum bende olmadı.. DEdiklerini Harfi Harfine Yaptım.. REset Vsh de yaptım hiç bir değişiklik yok ..

Bump: Dostum Oyunları KAdegorilendireceğimz dosyalarıdıda psp ye klasör olarak oluşturun demişsin onuda yaptım olmuyor :)

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
303
8
18
Değerli kardeşim hakan ef0:/seplugins/category_light.prx 1 yerine ms0:/seplugins/category_light.prx 1 yazıcaksın eğer vsh.txt belgesine ef0 yazarsan psp3000 de çalıştırmaz. ve rehberi tam anlamıyla uygularsanız psp3000 serisindede çalışıyor. ben sadece 6.35 versiyonunda ilk olarak pspgo larda denendiği ve go larda psp3000 serisine oranla bu pluginin daha sağlıklı çalıştığını bildiğim için 3000 serisi kullanmasın dedim . çünkü 3000 lerde bu plugin aktive olduğu zaman analog çalışmayabiliyor . veya başka pluginler çalışmayabiliyor .