PSP İçin Video Converter Tavsiye

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde sky54 tarafından oluşturulan PSP İçin Video Converter Tavsiye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,173 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı PSP İçin Video Converter Tavsiye
Konbuyu başlatan sky54
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan microsoft-xbox-360

sky54

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 15, 2011
29
0
0
Merhaba arkadaşlar ben pspde film,anime tarzı şeyleri sürekli izlerim fakat bildiğimiz gibi psp sadece mp4 formatını kullanıyor,converter yapıp hemen atmak istiyorum genelde altyazı oluyor zaten gömme filn lazım değil yani ama hızlı bir şekilde convert etmesini istiyorum sırf hızlı diye bilmiyorum kaç kişi biliyor bluefox psp video converter kullanıyorum fakat oda 10-15dk çeviriyor real time ayarı ile diğer ayarları çok düşük oluyor zaten, ses sonra geliyor fln yani diyeceğim en seri biçimde görüntü ayarı düşük olabilir fakat çokda kötü olmasın önerebileceğiniz converter programı var mı varsa ayarlarını anlatırsanız kısa bir biçimde memnun olurum yardım eden herkese tşkrler( not:xvidpsp filan forumda var diyeceksiniz ama bana 5-6dkda convertlicek program lazım forumda olanlar genelde hep üst ayarlar anlatılmış 1-2 saat filan daha kısa olabiliryorsa anlatırsanız sevinirim)

Refleton

Forum Admini
Forum Admini
Eki 27, 2008
1,042
112
48
44
Başlık Edit: psp için video converter tavsiye. PSP İçin Video Converter Tavsiye Lütfen kurallara dikkat edelim.

Aiseesoft MP4 Converter Suite var ve çok iyi kalite istiyorsan denemeni tavsiye ederim kendim kullanıyorum ve çok memnunum.
Ayrıca cevirme hızı olarak birbirinden çok fazla farkları yok, görüntü kalitesine önem vermiyorsan herhangi bir converter kullanarak videoyu 268X208 yaparak hızlı çevirebilirsin.

sky54

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 15, 2011
29
0
0
Başlık Edit: psp için video converter tavsiye. PSP İçin Video Converter Tavsiye Lütfen kurallara dikkat edelim.

Aiseesoft MP4 Converter Suite var ve çok iyi kalite istiyorsan denemeni tavsiye ederim kendim kullanıyorum ve çok memnunum.
Ayrıca cevirme hızı olarak birbirinden çok fazla farkları yok, görüntü kalitesine önem vermiyorsan herhangi bir converter kullanarak videoyu 268X208 yaparak hızlı çevirebilirsin.
tşkrler allokta düşürünce çok çabuk oldu çok tşkr ederim

Maschinengewehr

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 19, 2009
92
1
8
36
Siteye Git
Bende çok uzun zaman boyunca Xvid4Psp kullandım yani videoları listeleyip evden çıktığım akşam geldiğimde aldığım oluyordu ondan çok etkilemiyordu ama şimdi Rusça hazır çevrilmişleri buluyorum indiriyorum öyle izliyorum daha bir kolay oluyor.

Convertleme işlemi öyle 5 dakkayla olacak iş değildir benden demesi.Fırsatın varsa Vita al onlar çok ileri seviyede oldukları için bi çok formatı bünyelerinde barındırıyolarlar