PSP Kamera alacağım

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Donanım kategorisinde bthngltkn tarafından oluşturulan PSP Kamera alacağım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,842 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Donanım
Konu Başlığı PSP Kamera alacağım
Konbuyu başlatan bthngltkn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nss

bthngltkn

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 13, 2013
3
0
0
Bursa'da oturuyorum ucuz kamera almam lazım birde ben psp mi aldığım zaman bana içerisinden kulaklık çıkmadı. Sony nin kendi kulaklığını nereden bulabilirim birde kamera için bir şey önerin fotoğraf çekmeyi veya sohbet etmeyi istiyorum tek oyun amaçlı olmasın istiyorum da ... şimdiden teşekkürler (not: PSP slim 3004)

PlayStationPortable

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2013
8
1
0
20
Psp'nin kutusundan kulaklık çıkmaz ayrı alman lazım.Kulaklığı herhangi bir marka olabilir ama ben Sony tercih ederim.Kulakiçi kulaklıkları 15-30 TL arası bir fiyatta Sony Center'da bulabilirsin.Kamerası ise sadece internette satılıyor.Onu da 50-99 TL arası bulabilirsin.

Kanser34

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 28, 2013
90
0
0
28
Psp'nin kutusundan kulaklık çıkmaz ayrı alman lazım.Kulaklığı herhangi bir marka olabilir ama ben Sony tercih ederim.Kulakiçi kulaklıkları 15-30 TL arası bir fiyatta Sony Center'da bulabilirsin.Kamerası ise sadece internette satılıyor.Onu da 50-99 TL arası bulabilirsin.

+1