Psp Memory Stick Sorunu (Lütfen Yardım)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP Özel Firmware (Hack) kategorisinde ctx tarafından oluşturulan Psp Memory Stick Sorunu (Lütfen Yardım) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,558 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP Özel Firmware (Hack)
Konu Başlığı Psp Memory Stick Sorunu (Lütfen Yardım)
Konbuyu başlatan ctx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hazretidentist

ctx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
6
1
0
Kusura bakmayın konunun yeri burasımı değilmi bilemiyorum yönetici arkadaşalrdanda şimdiden özür diliyorum yanlış yere açiyorsam ama benim bi sıkıntım var.

pspimde 6.60 versiyon kurulu yani kırık şekilde oyunlar önceden atıldı ama şuanda pspyi bilgiysara bağlayınca iso kloserine oyun atmak istediğimde hata veriyor yani pspnin içindeki hafiza kartı zarar görürmüş durumda sanırım pspyi bağlayınca taramadan devam et diyip açiyorum erişebiliyorum ama dosya yükleyemyiorum içindeki bütün dosyları silsem yani sonraki aşamada neler yapmam gerek tekrar 6.60 kurmam mi gerekiyor yada hangi yolları izlemeleyim yardımcı olabilirseniz sevinirm.

ctx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
6
1
0
O aşamadayım işte şuanda yaparsam pspde bi sıkıntı olurmu sürüm gidermi pek bilgim yok işte içindei bütün dosyaaları silmeyi denicem ondan sonrasında tekar kurul yapmam gerekiyormu 6.60 sürümünü

ctx

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
6
1
0
Memory kartı formatladım psp den fakat bişey aktarmaya çalışıtığım zaman bilgisayardan kopyalaniyor diyor ama atmiyor hiç bi ilerleme olmuyor sonra memory kartı okumuyor