Psp yaşanan tüm arızalar ve brickler

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknik Servis kategorisinde mmorgara tarafından oluşturulan Psp yaşanan tüm arızalar ve brickler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 155 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknik Servis
Konu Başlığı Psp yaşanan tüm arızalar ve brickler
Konbuyu başlatan mmorgara
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mmorgara

mmorgara

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 19, 2018
79
15
8
Psp mühendisi diyebilirim kendime yalan olmaz bu zamana kadar 100 e yakın psp cihazım oldu satış için değil koleksiyonum için tüm cihazlar hakkında herşeyi bana sorabilirsiniz arızalar yazılım ne varsa seve seve yardımcı olurum. Teşekkürler Dostlar.

Psp 3000 model brick'i bile kaldırabiliyorum. Bir psp Anakartına bga yaparak işlemcisini bile tamir edebiliyorum. Hatalar arızalar ve diğerleri.

Son düzenleme:

metintoro

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 19, 2015
4
0
1
Merhabalar elimde 1004 serisi var 1 arkadaşa verdim oğlu oynasın diye sanırım brick yapmış yeşil ışık yanıyor ekrana ışık geliyor ama Sony yazısı gelmiyor. Nasıl yarcımcı olabilirsiniz acaba ?

mmorgara

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 19, 2018
79
15
8
Merhabalar size adım adım neler yapacağınızı tarif edebilirim.

Öncelikle bir pandora batarya ve bir magic memory stick orjinal hafıza kartı gerekmektedir.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar elimde 1004 serisi var 1 arkadaşa verdim oğlu oynasın diye sanırım brick yapmış yeşil ışık yanıyor ekrana ışık geliyor ama Sony yazısı gelmiyor. Nasıl yarcımcı olabilirsiniz acaba ?
Sorun Brick gibide gözükmez bazen yüklemeye çalıştığı dosya ile alakalı olmuyor. Düşürme yada şarja takılıyken cihazı kullandı mı bu faktörlere göre başka arızalarda vermekte cihaz.

Merhabalar size adım adım neler yapacağınızı tarif edebilirim.

Öncelikle bir pandora batarya ve bir magic memory stick orjinal hafıza kartı gerekmektedir.

Sorun Brick gibide gözükmez bazen yüklemeye çalıştığı dosya ile alakalı olmuyor. Düşürme yada şarja takılıyken cihazı kullandı mı bu faktörlere göre başka arızalarda vermekte cihaz.
Bir psp cihazım oyundayken şarja taktım ve sabaha kadar cihaz açıkken şarjda bıraktım pili doldurma seviyesini ölçüyordum şarj alması hiç durmadı bu sebeple ısıya dayanan işlemcide soğuk lehim arızası oluştu.

Son düzenleme: